1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Akvaryum Siteleri

Başlığı 'Anket Forumu' kategorisinde YIKIKTEMO tarafından 5 Eylül 2009 başlatılmıştır.

?

Akvaryum üzerine kaç site size yetiyor ?

1. Hepsine girer çıkarım

15,8%
  2. Dört site bana yetiyor

5,3%
  3. İki sitede bulunuyor diğerlerinde ilanlara bakıyorum

21,1%
  4. Kumda top oynamayanları seçiyorum

47,4%
  5. Hiç biri beni tatmin etmiyor

10,5%
  1. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Selamlar,

Anlaşılacağı üzere konu akvaryum üzerine kaç platformu takip edip mesajlara katıldığınızla alakalı bir ankettir. Genel olarak platformlar hakkındaki düşünceleriniz kuşkusuz planlarını bu yapıcı istekler doğrultusunda yapmaya çalışmalarına vesile olacaktır. Düşüncelerinizi bu açıdan öğrenmek güzel olacak. burda:gif

Sevgiler...

2. Tolga55

Tolga55

İsim:
    Tolga EROL
    Akvaryum Siteleri

Her akvaryum sitesinde mesajımda,konumda vardır :).Hepsine girerim yorumda yaparım :)

3. james_34

james_34 Üstad Üye...

İsim:
    can candaş
    Akvaryum Siteleri

Bu şık güzelmiş :) Kumda top oynamayanları seçiyorum.Tercihimde bu şıktan yana oldu.

Portaldaki konular güzel konular ve işe yarayan konular oluyor.O yüzden burdaki konuları takip etmeye çalışıyorum zamanım oldukça.Özellikle dıy bölümü... İçerik olarak maşallah iyi gidiyor.

İlan vs olaylarını diğer sitelerden takip ediyorum.

Ama dediğim gibi zaman içinde çok daha iyi olacak bu site.O zaman ilanlarıda sadece buradan bakacağıma yürekten inanıyorum :)

Emeği geçenlere teşekkür ederim ;)

4. reis

reis

İsim:
    Olcay Aksu
    Akvaryum Siteleri

İki sitede bulunuyorum fakat ilanlarla ilgilenmiyorum. Sadece kendi ilanımı zamanı geldiğinde günceller ve ilanlar kısmından çıkarım.

Bu seçenekte ilan eklentisi olduğu için seçmedim. Ve tercihim kumda top oynamayanları seçiyorum oldu. ;)

5. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Akvaryum Siteleri

Emeği geçenlere teşekkür ediyorum derken sanırım kendine haksızlık yaptın. Üye numarasının önemi olmasa da emeği geçenlere vurguna işaret etmek açısından belirteceğim, üye numarana bakarsak ' Üye No : 13 ' sanırım emeklerin için sana da teşekkür etmek gerekecek. burda:gif Burası verilen emeklerin unutulacağı bir yer olmayacak... en azından bunun için mücadele vereceğiz. canım.gif

6. reis

reis

İsim:
    Olcay Aksu
    Akvaryum Siteleri

em34: em34: em34:

7. james_34

james_34 Üstad Üye...

İsim:
    can candaş
    Akvaryum Siteleri

Temel Abi,

Genel anlamda birçok arkadaşın bu sitede emeği geçti.Ben genel anlamda demiştim :)

Güzel gidiyor maşallah ;)

Bu konuda aynı düşüncedeyim. Ama emeğe saygısı olmayanların başarısı geçici olur... Keza öylede oldu . . .

8. Muzikopat

Muzikopat

İsim:
    Hüseyin ÇELİK
    Akvaryum Siteleri

Bana harbiden bu site yetiyor abi. Foruma Olcay Abi davet etti. Öncesinden ismini vermek istemediğim bir sitedeydim. Başka adam akıllı site olmadığı için o sitede takılıyordum. Ama saolsun bir akşam Olcay hocam aramızda görmek isteriz dedi. Memnuniyetle dedim. O günden beri de memnunum. İnşallah sizler de benden memnunsunuzdur can:gif

Saygılarımla...

9. Emrah Ece

Emrah Ece

Yer:
    İSTANBUL
    İsim:
    emrah ece
    Akvaryum Siteleri

İşim olmaz dil: portal yetiyor yeteri kadar vakit ayıramasamda saat:gif

10. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Akvaryum Siteleri

Bu kadar mütavazi olmayın patlayacağım. çak:gif Bu da sana ait bir veri ' 31gün 2saat 29dk ' ama ankete oy kullanmamışsın. :uyari: Ankete alalım canım. burda:gif

11. Emrah Ece

Emrah Ece

Yer:
    İSTANBUL
    İsim:
    emrah ece
    Akvaryum Siteleri

Ben oyumu kullandıktan sonra yaptım yorumumu :) o kadar zaman geçirmişmiyim burada smiley18.gif

12. Muzikopat

Muzikopat

İsim:
    Hüseyin ÇELİK
    Akvaryum Siteleri

Abi mütevazilik değil. Biz forumu seviyoruz ve içimizden gelenleri yazıyoruz. Gerçekler bunlar...

13. MYTHDIVER

MYTHDIVER

Her ne kadar kendim kumda top oynuyor olsamda sayenizde bende kumdan kurtulacağım.
    Tabikide oyum kumda top oynamayanlara burda:gif

14. Sky2007

Sky2007

Yer:
    Konya
    İsim:
    Mustafa Sırlı
    Akvaryum Siteleri

Bütün sitelere girerim bakarım güzel paylaşımlara bakarım yorum yaparım bilgi edinirim edindiğim bilgileri başka bir yerde birine lazım olursa öneririm paylaşırım... toka:gif

15. volkantr34

volkantr34

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Volkan
    Akvaryum Siteleri

Zamanımın çoğunu burda geçirsemde diğer sitelerede ara ara bakıyorum..Paylaşım yapmayı ve takılmayı sevdiğim bazı sitelerdende ne yazık ki copy-paste ile kendini ispat etmeye çalışan ve öyle olduğu bilindiği halde haddinden fazla değer verilmesi sebebiyle ister istemez uzaklaştım.. Öyle bir sallıyorlar ki her şekilde söylediğini çürütebileceğim halde tartışmaktan başka birşey bilmedikleri için yorum dahi yazmıyorum.Diğer forumlarda da artık meydan paso sallayanlara kaldığı için gerek duymuyorum.. Diğer sitelere takılmamın sebebide bakalım daha değişik bir bilgi bulabilcekmiyim diye araştırmalardan ibaret zaten..

Beni bu forumla tanıştıran Abdullah kankam oldu.Onun sayesinde çok güzel ve seviyeli insanlar tanıdım ve halada tanıyorum.. ;)

16. 34yunus

34yunus

Akvaryum Siteleri

En çok bu sitede takılıyorum çünkü bu site ilgimi çekiyor bunun harici diğer sitelere bakıyorumda bu sitede fazla zaman geçirmemin sebebi yönetimdeki insanların sıcaklıkları ve yardım konusunda en kısa zamanda en iyi şekilde yardım etmeleri bu siteyi tanımadan önce diğer sitelerde bir soru sorduğumda 1-2 gün sonra cevabını alıyordum bazende hiç alamıyordum ama bu site farklı hem en kısa sürede yardım ediyorlar ve diğer site yönetimi gibi siteye yeni üye olmamıza rağmen yanlış yaptığımızda ukela ukela azarlayıcı mesaj yada siteden atma vb durum hiç görmedim bu site öbürlerine bin basar bu sitede 2 saat geçiriyorsam diğerlerinde 5-10dk bakıyorum o kadar portal iyiki varsın.

17. KeVoK

KeVoK

Akvaryum Siteleri

Kendi şahsıma hiç bir tane tanımıyorum. Axolotl forumu hariç oda yabancı dil. Türkçe hiç girdiğim hatta üye olduğum hiç bir tane yok. Tek bura yani :bilmem:

18. Okurt

Okurt

İsim:
    Özdemir Kurtman
    Cevap: Akvaryum Siteleri

"kumda top oynayanlar..." Eski bir tartışmaya gönderme var hoşuma gitti. Ne yapıyorlar acaba şimdi o kumsallarda?

19. berkan

berkan

İsim:
    berkan yıldız
    Cevap: Akvaryum Siteleri

Sadece bu siteye giriyorum.Bir kaç kez diğer sitelere baktım ama hiç düzgün değildi.

20. H.Kaya.Gemlik.

H.Kaya.Gemlik.

Yer:
    Gemlik-BURSA
    İsim:
    Hüseyin KAYA
    Dört akvaryum sitesine üyeyim. Birinde genellikle ilanlara bakıyorum. Birine son zamanlarda hiç girmedim desem yalan olmaz. http://www.lepisteskulubu.org ile bu site beni fazlasıyla tatmin ediyor.

YIKIKTEMO bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş