1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Akvaryum Siteleri

Başlığı 'Anket Forumu' kategorisinde YIKIKTEMO tarafından 5 Eylül 2009 başlatılmıştır.

?

Akvaryum üzerine kaç site size yetiyor ?

1. Hepsine girer çıkarım

15,8%
  2. Dört site bana yetiyor

5,3%
  3. İki sitede bulunuyor diğerlerinde ilanlara bakıyorum

21,1%
  4. Kumda top oynamayanları seçiyorum

47,4%
  5. Hiç biri beni tatmin etmiyor

10,5%
  1. KGEYGS

KGEYGS

Yer:
    ANKARA
    İsim:
    Yusuf Şahin
    Kurulumdan önce bir dünya forum sitelerine girdim çıktım. Birinde bir satıcıya mesaj atabilmek için hesap açtım. Diğerlerinde makalelerini okuyamıyorum, yüklenen resimleri göremiyorum diye üye oldum. Farklı konularda bilgi edinmek için ara ara girer bakarım. Çok içime sinmeyen bir konu yoksa konulara katılmam (2 kere oldu çimdiye kadar). Desenizki kaliteli insanların oluşturduğu seviyeli bir site kuruyoruz, bu şeklini yapamazsınız. Kim sizi "ne yaptı acaba deyipte" merak edip arar ki. Parasıyla iş yaptığım kişilerin bile peşine ben düşüyorum. Bununla övünmeyim diyorum ama tutamıyorum. İyi ki varsınız.

2. Okurt

Okurt

Yer:
    Çanakkale
    Bir tanesi yöneticisinden dolayı daha bir takip edilir bir site,

Çoğunda ordaki forumlara zamanında emek vermiş şimdi köşesine çekilmiş, kırılmış yada olan bitene bulaşmamak için mevcut atmosferden uzak durmaya çalışan bilgili, hobiye gönül vermiş kişiler var. O yüzden bazılarının arşivlerinde arkeolojik kazı yapılmasını faydalı buluyorum. :)

Bazılarında hobici alım satımı konusunda buradan daha aktif ama bir o kadar ticari istismara açık.

Bazılarına bilgi paylaşımı yapınca, vay vay sen neler biliyormuşun çekirge havası yapılıyor.

Bazıları bazı özel akvaryum tipleri konusunda daha özelleşmiş olduğu için takibi ilgiyi hak ediyor, lepistes, diskus ve bitkili vb.

Bazıları ahde vefa göstermek için giriliyor.

Bu işde elden öğrenilcek çok şey de var, yabancı dil bilenlerin saldırması ve arak marak buraya konularının getirilmesi gereken siteler reefcentral ve 3reef reefkeping ve advanced aquarist, gibi mecralarda var.

Alparslan bunu beğendi.
  3. Alparslan

Alparslan

Yer:
    Kartal-İst
    İsim:
    Alparslan İşken
    İngilizce kursunun faydalarını göreceğim herhalde...:)

Okurt bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş