1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Akvaryum Soğutucu Fiyatları Trajedi

Başlığı 'Genel Tuzlu Su Konuları ve Tartışmalar' kategorisinde YIKIKTEMO tarafından 2 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

1. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Akvaryum soğutucu fiyatları belki yaz aylarında artmaması lazım da hadi diyelim çakallık yapanlar aradan çıkar da biraz yükselir ama aşağıdaki örnekler artık bir işin ticaretini yapmak değil birini yakalayıp da öpsem mantığından ibaret.

Örnek akvaryum soğutucu modelimiz; Hailea 300A soğutucu

Fiyatlar aşağıdaki gibi inanılmaz dengesizlik ile devam ediyor.

Can pet
    811 TL (stokta yok)

N11 Com
    2900 TL

-------------------------------------------------------------
    Kaptinkaptin.com

Hailea HC-300 A Soğutucu-Chiller 100-800 Lt
    Ürün Kodu SLN3167
    Fiyatı : 913,58 TL Kdv Dahil.
    Havale ile 867,90 TL
    Marka : HAİLEA
    Stok : Stokta Var

-----------------------------------------------------------------

Pet-evcil.com sitesindeki fiyatı 4.451,60 TL :D

http://www.pet-evcil.com/hailea-akvaryum-sogutucusu-800-l.html?keyword=soğutucu

HAILEA AKVARYUM SOĞUTUCUSU
    Marka: HAILEA
    Ürün Kodu: A-670-HC300A
    Stok Durumu:
    Stokta var
    KDV Dahil: 4.451,60 TL

Pet-evcil com abimiz uzay çağında yaşıyor sanırım. Biri tongaya düşüp kartla sanal siteden alsa yazık olur.:)

Düzenleme: 2 Temmuz 2015
    TencoMelih, veysel ve corax bunu beğendi.
  2. Onurs

Onurs

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Onur Sabuncuoğlu
    Genel esnafımızın karakteristiğidir ulan yazimda tutarsa 2 ay yatarız :)

Temel abi hiç gerek yok şahsen ben bunlara 1 lira para vermem soğutucu çok basit bir cihaz ben 350 TL ye bir hobiciden 4-5 yıllık bir resun CL 650 aldım halada bazı esnaflarda 400 TL civarına var bu cihazlar .
    kendi kontrol paneli ve hassasiyet aralıkları hiç hoşuma gitmedi bende kendi konumda anlattığım 3 kontrollü dijital termostatlı priz sistemini yaptım şuanda ısı 0.1 dereceden fazla oynamıyor ve 600 LT su sürekli 25 derece. tavsiyem eski kullanılmış bir soğutucu alıp gazını yeniletin ve dijital termostat takın gitsin 500 tl ye canavar gibi soğutucu .

3. basma tulumba

basma tulumba

Yer:
    Ankara
    İsim:
    Burhan Mutlu
    Hepsi bir yana, canpet'teki "stokta yok" ama olsa vallahi ucuzuz kerizlemesinden tiksiniyorum. İnternet ahlakı yasası falan çıksın, bir nevi piyasa verileri ile algı sahtekarlığı ortadan kalksın. Çünkü birçok site yapmaya başladı bunu. Stoğunda olan ürün piyasanın 1,5 katı fiyatta, stoğunda olmayan ürün neredeyse bedava. Hayır, millet bunu yiyor bir de. Adam bir şey alacağı varsa da, almıyor. Bir umut bunlar gibilerin stoğuna gireceği günü hayal ediyor.

veysel ve ka2n bunu beğendi.
  4. veysel

veysel

Yer:
    ankara (aydın)
    Canpet te muadil urunu ucuz fiyata goruyorsanız kesinlikle yoktur buna emin olun.

basma tulumba ve ka2n bunu beğendi.
  5. ka2n

ka2n

Yer:
    Ankara
    İsim:
    Kaan AYDINOĞLU
    En uyuz olduğum durum. Ellerinde olmayan malların fiyatlarını dibe çekiyorlar, google aramasında görüp atlıyor müşteriler. Amaç a aa bak ne kadar ucuz site gel burdan alalım birşeyler dedirtmek.

ersan kpt ve basma tulumba bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş