1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

akvaryum sump gideri yerinde arka fon sorunu

Başlığı 'Genel Tuzlu Su Konuları ve Tartışmalar' kategorisinde reykey tarafından 10 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

1. reykey

reykey

İsim:
    Çağrıhan Öztürk
    Selamlar.
    150-60-60 akvaryum icin ust ortadan 25_5 veya 6 cm lik sumpa su inisi için kesit yapacağımkesitin atkasinda borular olacagi icin cam hazne olacak. Sizlerden yardim istedigim konu arka fonu nasıl yapacagim kesitin camlari arka cama yapisacak. Arka camin tamamen mavi olmasini istiyorum?
    Yardimlariniz icin simdiden Teşekkürler.

2. MESUT_KERİM

MESUT_KERİM

Yer:
    ANKARA
    İsim:
    Mesut Arıkan
    işş
    ö.
    Arka cama dışardan film çekebilirsiniz, sprey boyayla boyabilirsiniz ama her halukarda kesitin arka camda kapladığı alan filmsiz/boyasız olamalıdır bunuda o bölegeye içten aynı renk pleksi yapıştırarak çözebilirsiniz.

3. reykey

reykey

İsim:
    Çağrıhan Öztürk
    Forumda bakiyorum kurulumlara abi arka camdaki fon dümdüz yani renk farkı belli olmazmi iceriden parca atarsam?

4. messiah

messiah

Yer:
    Manisa
    Pleksi kestirmen gerekiyor.Reklamcılarda bulunuyor sanırım.Arka cama içerden komple sabitleniyor.

5. reykey

reykey

İsim:
    Çağrıhan Öztürk
    Renk olarak senin akvaryumdaki mavinin bir adi varmi abi yada tonu hatirliyor musun?

6. MESUT_KERİM

MESUT_KERİM

Yer:
    ANKARA
    İsim:
    Mesut Arıkan
    Siyahta olmuyor. Deniz akvaryumu düşünüyorsanız arka fonu şiddetle siyah öneririm zaten.

FRK34 bunu beğendi.
  7. reykey

reykey

İsim:
    Çağrıhan Öztürk
    Mesut abi deniz akvaryumu dusunuyorum ama suankini tatli su olarak kuracağım. Iceriden plexi yapistirmak mantikli geldi.onemli olan mavi rengin tonunu yakalamak

8. messiah

messiah

Yer:
    Manisa
    tam olarak bilmiyorum ama deniz mavisi gibi bir şey diye geçer sanırım.

9. reykey

reykey

İsim:
    Çağrıhan Öztürk
    Sağolasın abi çok teşekkür ediyorum

10. messiah

messiah

Yer:
    Manisa
    Kolay gelsin...

Sayfayı Paylaş