1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Akvaryum Suyu Nereye Gidiyor ?

Başlığı 'Forum Arşivi' kategorisinde Rador tarafından 22 Şubat 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Rador

Rador

İsim:
    Rador
    Merhabalar...

Düşündüm,çok düşündüm...Bizim akvaryum suyu nerelere gidiyor ? Bir faydası oluyor mu ? Ben bunları yazmadan önce ve biliyorum ki bir çok kişi lavaboya,tuvalet vb. gibi şeylere döküyoruz.Oysa bunları (+) yönde kullanırsak nasıl olur ? Mesela akvaryumun suyunu değiştirecekseniz lavaboya gidip dökmeyin !!! Evinizde çiçek varsa öncelikle ona dökün.Çünkü suda balıklar sayesinde bir çok şey oldu.İçinde gübre vb. herşey var.İnanın ki bunlar bitkilerin gelişiminde inanılmaz etkili ! Eğer benim evimde çiçek falan yok diyecek olursanız onunla boşa gideceği yere yakınınızdaki bitkili olan yerlere dökebilirsiniz.

Hiç uğraşamayacağım,evim de yapabileceğim bir şey yok mu ? diyecek olursanız buna biraz uyuşukluk diyebilirim.Okadar su boşa gideceği yere hayırlı işler için kullansak daha iyi olur.Bu da bizi bitkilere daha çok bağlayacak bir etki yapabilir.Bitki akvaryumu kullanıyorsanız (akvaryum için bitkiler) daha iyi görünümlü,gür bir bitki ile karşılaşırsınız...

Saygılar,sağlıklı balıklar kıvır:gif

2. Muzikopat

Muzikopat

İsim:
    Hüseyin ÇELİK

Ümit kardeşim bu konuya daha önceden değinildi...

3. Rador

Rador

İsim:
    Rador

Özür dilerim.. pardon:gif Forumda yeniyim de... :(

4. Muzikopat

Muzikopat

İsim:
    Hüseyin ÇELİK

Konu açmadan önce ilgili bölümlerden bakarsan daha iyi olur senin için... Bu konuları açmak için de klavye kullanıp zahmete giriyorsun sonuçta. Önceden araştırmak en güzel.

Bu arada aramıza hoşgeldin...

5. murer

murer Kıdemli Üye

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Murat ERCAN

Ümit bey aramıza hoşdeldiniz, bu konu daha önce işlendiği için, müsaden ile konuyu kilitleyip arşiv bölümüne taşıyorum.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş