1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Akvaryum-T8 Floresan-Yemler-FugaPool 2900 Derz

Başlığı 'Tatlı Su Satış İlanları' kategorisinde av-yunuscan tarafından 16 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. av-yunuscan

av-yunuscan

İsim:
    Yunus CANKURTARAN
    Satılan Malzeme(ler): Floresan Daylight T8 15 W 44 Cm ve Roxin-RX500 12 W Dalgıç FloresanAdet Fiyatı: 7,50 TL ve 3,00 TL
    Adedi: 1 adet
    İli/Semti: Kastamonu
    İrtibat Bilgileri: 05322875926
    Nakliye ile İlgili Ek Bilgiler: Elden ya da alıcı ödemeli kargo.
    Fotoğraf: [​IMG]Diğer Ek Bilgiler: T8 floresan sadece 15 gün kadar kullanılmıştır.Dalgıç Floresanın ne kadar kullanıldığını bilmiyorum.Ancak sıkıntısız kullanılabilir durumdadır.

Satılan Malzeme(ler):
    Fugapool 2900 Derz
    Adet Fiyatı: 5 Kg'lık 20,00 TL
    Adedi: 2 adet
    Fotoğraf:
    Diğer Ek Bilgiler:
    Arkadaşlar arka fon yapımı için aldığım derz dolgusunun mecburiyetten dolayı elimde kalan paketleri vermek istiyorum.Fon yapacak arkadaşların bulamadığından şikayetçi olduğu fugapool 2900 derz.Ö.M ile ulaşabilirsiniz.

Satılan Malzeme(ler): 35*25*15 ebatlarında plastik kapaklı akvaryum Adet Fiyatı: 10,00 TL

Fotoğraf: [​IMG]

Satılan Malzeme(ler): Rotifish Bloodworms Kurutulmuş Kan Kurdu Yem Adet Fiyatı:
    3,00 TL
    Fotoğraf: [​IMG]Diğer Ek Bilgiler: Bettalarım için almıştım.Ancak balıklarım yemedikleri için satacağım.İçi ilk günkü gibi doludur.

Satılan Malzeme(ler): Kurutulmuş Karides Yem Adet Fiyatı: 2,00 TL
    Fotoğraf: [​IMG] Diğer Ek Bilgiler: Bettalarım için almıştım.Ancak balıklarım yemedikleri için satacağım.Kürdan kutusu içinde resimde görüldüğü gibi tamamen doludur.

Sayfayı Paylaş