1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

akvaryum tanıtımına foto nasıl yükleniyo??

Başlığı 'Üye Tanışma Portalı' kategorisinde bozüyük tarafından 22 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

1. bozüyük

bozüyük

İsim:
    Mustafa Mert TUĞRUL
    Ben siteye yeni üye oldum. Akvaryumumu tanıtıma yüklemek istiyorum ama fotolarımı nasıl yüklicemi bilmiyorum. Bana bi yardım ederseniz hem siz akvaryumumu görürsünüz hem de beni mutlu etmiş olursunuz..

Hayırlı günler..

SAYGILAR..

2. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Hoşgeldiniz öncelikle. Yeni olmanızdan dolayı size kolay bir yükleme yeri tarif edeceğim. Sonrasında daha uzun link saklayan yerlerden fotoğraf yüklersiniz. Aşağıdaki mesaj sanırım size yardımcı olacaktır.

Foroğrafları bu siteyi PHOTOBUCKET sitesinden yükleyebilirsiniz. Gözat yapıyoruz ve bilgisayarımızdan fotoğrafları seçerek tıklıyoruz. 20 adet fotoğraf yüklenebiliyor bir seferde. Fotoğraflar seçildikten sonra şimdi yükle butonuna basıyoruz ve bekliyoruz. Açılan sayfada link seçenekleri olacak her bir fotoğraf için. Büyük resim seçeneğindeki linkleri kopyalayıp mesaj sayfamıza yapıştırıyoruz. Hepsi bu kadar. Kolay gelsin, bekleriz fotoğrafları.

reis bunu beğendi.
  3. bozüyük

bozüyük

İsim:
    Mustafa Mert TUĞRUL
  4. kerem11

kerem11

İsim:
    Kerem Ürütürk
    İmageshack.us 'dan ekleyebilirsin =))

5. bozüyük

bozüyük