1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Akvaryum Tasarısı

Başlığı 'Tatlısu Genel Konular Portalı' kategorisinde methapor tarafından 14 Mayıs 2011 başlatılmıştır.

1. methapor

methapor

İsim:
    Polat
    Arkadaşlar evin köşesine akvaryum kurmayı planlıyorum üçgen olarak özel tasarım yapçam olabilir mi? olursa nasıl olabilir yorumlarınızı bekliyorum hemde prizin dibinde olduğu için cihazları prizede ulaştırmakta kolay olur.

2. cirol

cirol

Yer:
    Avcılar-İSTANBUL
    İsim:
    İsmail ATEŞ
  3. methapor

methapor

İsim:
    Polat
    Cevap: Akvaryum Tasarısı

Hayır o olcak tabikide ama buda ekstra evin o köşesi boş geldi oraya yapıyım dedim, yani ikisinide yapmayı planlıyom.Peki üçgen olurmu acaba

4. METİN SUVAR

METİN SUVAR

İsim:
    METİN SUVAR

Polat üçgen akvaryum ilk defa duydum ama camların mesafesi uzun olacağından esneme yapar yani sağlıklı olmaz bence.

5. methapor

methapor

İsim:
    Polat

İşte bunun gibi şeyleri bilmediğim den soruyorum şu esneme konusunda özürlü gibiyim ya yok şu bu anlamıyom , camı kalın yapsak olurmu?

6. grafikdelisi

grafikdelisi

İsim:
    Serdar KOÇER

Bayağı sağlıksız olur toplam 3 köşe birleştireceksin çünki suyun cama basıncı daha farklı olacak hiç denemesen daha iyi olur derim.

methapor bunu beğendi.
  7. The_ReligiouS

The_ReligiouS

İsim:
    Bekir YÜCEL

Aslına köşe akvaryum üretimi mevcut ancak ne kullandım ne de kullanan arkadaşım oldu. Ankara'da üreten bir kaç yer var. Çok büyük olmaz ve canlı doğuran tankı olarak düşünülürse kullanılabilir. Ama en güzeli standrat bir tank. Canlı doğuran türü için yaptırmayada gerek yok, standart yapım bir tank ile işinİ göREbilirsin Polat.,

Saygılar.

methapor bunu beğendi.
  8. penqun

penqun

İsim:
    Haktan KAYACAN

Polat abi bence standart düz bir akvaryum al Bekir abinin dediği gibi Canlı doğuranlar hoş olacaktır.

Sayfayı Paylaş