1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Akvaryum ve balıklar ile ilgili yayımda olan kitaplar hakkında bilgi paylaşımı......?

Başlığı 'Tatlısu Genel Konular Portalı' kategorisinde nahre25 tarafından 12 Kasım 2011 başlatılmıştır.

1. nahre25

nahre25

İsim:
    Erhan Balıkçı
    Arkadaşlar tüm hobici arkadaşları doğru kaynaklara kanalize edebilmek adına aşağıda fotoğrafları ve bilgileri yer alan kitapları okuyan arkadaşların okudukları kitabın adınıda belirterek kitap hakkında ayrıntılı yorum yapmalarını rica ediyorum. Kitabın içeriği, değindiği konular, anlatım dilinin anlaşılabilirliği, amatör, orta veya profesyonellere yönelik olup olmadığı, size göre eksik kalan yanları vs. şeklinde ayrıntılı yorumlar yaparsanız bu kaynakları almayı düşünen arkadaşlarımıza doyurucu bilgiler vermiş olursunuz. Paylaşımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Kitap Adı: Akvaryum Balıklarının Üretilmesi.
    Yazar: Psikolog Tuncel Altınköprü
    Sayfa Sayısı:159
    Yayın yılı:2003

Kitap Adı: Akvaryum Dünyası
    Yazarı:N.Hançer/Ufuk Bostancı
    Sayfa Sayısı:128

Kitap Adı: Akvaryum Sahibinin El Kitabı.
    Yazarı:Gina Sanford
    Sayfa Sayısı:256
    Yayın Yılı:2010

Kitap Adı: Cichild
    Yazarı:Yıldırım Çelebi
    Sayfa Sayısı:174
    Yayın Yılı:2006

Kitap Adı: Bütün Yönleriyle Akvaryum.
    Yazarı:peter W.Scott
    Sayfa Sayısı:192
    Yayın Yılı:1998

Kitap Adı: A'dan Z'ye Akvaryum.
    Yazarı:prof.Dr. Yalçın ŞAHİN
    Sayfa Sayısı: 320

GokhanZeybek, hasan1980 ve kupeli bunu beğendi.
  2. GokhanZeybek

GokhanZeybek

İsim:
    Gokhan Zeybekoğlu
    Cevap: Akvaryum ve balıklar ile ilgili yayımda olan kitaplar hakkında bilgi paylaşımı

Çok güzel bilgiler bunlar.Çok teşekkür ederim.

3. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Cevap: Akvaryum ve balıklar ile ilgili yayımda olan kitaplar hakkında bilgi paylaşımı

Ellerine sağlık çok iyi oldu bu kitapların tanıtımı. Ben açıkçası bazı kitapçılarda arıyorum gezerken ama maalesef ya tarihi bir hep aynı kitap var ya da yok. İlgi az sanırım ondan satılmıyor.

4. hasan1980

hasan1980

Yer:
    izmir
    İsim:
    Tolga Has

Güzel bir düşünce olmuş. Bu kitapları gördüğüm iyi oldu benimde isimlerini bilerek aramak daha kolay oluyor. Yoksa hem aynı kitaplar var bulamıyorum.

5. nahre25

nahre25

İsim:
    Erhan Balıkçı

Arkadaşlar beğenilerinize teşekkür ederim. Bulmuş olduğum kitapların dışında sizin bulduklarınızıda ekleyebilirsiniz. Böylece daha geniş bir bilgi kaynağı olur. Tecrübeli ve kitapları okumuş arkadaşların kitaplar hakkındaki yorumlarını bekliyorum !!!!

Sayfayı Paylaş