1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Akvaryum Yapımı-Nasıl Yapılabilir?

Başlığı 'Kendin Yap Genel Portal' kategorisinde aliberk tarafından 11 Kasım 2009 başlatılmıştır.

1. aliberk

aliberk

İsim:
    Ali Berk
    Benim 5 tane büyük camım var. Ama çoka ağırlar benim büyük akvaryumum bile o kadar ağır deil teki 10 kilo fln vardır. Dolabın arkasından zor çıkardım. Bu camlarla akvaryum yapmak istiyorum ama orantısız ölçüleri var. Ölçüleri yazayım:
    1) 98 cm - 58 cm
    2) 56 cm - 25 cm (2x)
    3) 60 cm çap (daire)
    4) 92 cm - 25 cm
    Bunlarla nasıl akvaryum yapılır?

2. lades

lades

Yer:
    Mersin
    İsim:
    Cem Tunç
    Aliberk,keserek yapabilirsin. :F
    Şaka bir yana,bir kağıda çız cam ölcülerini,kafanda birleştir,en uygun ölçüde kestir.

3. reis

reis

İsim:
    Olcay Aksu
    56x25x25 ölçülerinde bir akvaryum çıkıyor .

4. aliberk

aliberk

İsim:
    Ali Berk
    Bu ölçülerden 40x40x40 çıkar mı? Bu ölçüler çok cazip geldi ama benim bi çekmeceli masam var küçük onun üstüne koyacağımda. Bir de bu 40x40x40 akvaryum normal evlerde olan camlardan yapılabilir mi?
    Yardımlarınız için çok sağolun. :hepiniziseviyorum:

5. fth-94

fth-94

Yer:
    Türkiye
    İsim:
    Fatih BAŞBAĞ
    Ali arkadaşım Bunlardan malesef 40*40*40 çıkmaz :( En büyük yapabileceğin ölçüyü Olcay abim yazmış zaten. 50*25*25 30 lt bir akvaryum çıkar.

6. aliberk

aliberk

İsim:
    Ali Berk
    Neyse bunada şükür yardımlarınız için çok sağolun.Bir de bu 40x40x40 akvaryum normal evlerde olan camlardan yapılabilir mi?

7. taLip72

taLip72

İsim:
    taLip önaL
    Cevap: Akvaryum Yapımı-Nasıl Yapılabilir?

Cevapsz kalmış bi konu. hortlatmak gibi olmasın ama cam kalınlığı 4 mm ise yapılabilir.

Sayfayı Paylaş