1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Akvaryum Yapımı

Başlığı 'Akvaryum ve Dekor Yapımı' kategorisinde mustafaizmir tarafından 25 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

1. mustafaizmir

mustafaizmir

Yer:
    Konya, Turkey
    İsim:
    mustafa uysal
    Arkadaşlar yeni tankımı yaptım ama size de bir danışmam lazım birileri kafamı karıştırdı da yeni tankın ölçüleri 6 mm camdan uzunluk 90 cm genişlik 35 cm yükseklik 55 cm içine ne kadar su alıyor bilemedim yaptım içine ağzına kadar su da doldurdum bir sıkıntı olmadı sonra bir kaç arkadaş olmaz o patlar falan dediler kafam karıştı sizce bu kalınlıkta bir cam bu ebatları kaldırmaz mı veya canlarım birleşim yerlerine ilaveten köşebent falan yapayımı silikonlarını falan hem içten hem dıştan çok iyi çektim aslında siz ne dersiniz .

2. hasan1958

hasan1958

Yer:
    ankara
    İsim:
    hasan eksi
    6 mm biraz riskli olmuş, düşündüğün gibi kenarlarına profil çekersen biraz daha emniyetli olur.
    Akvaryum boşluklar düştükten sonra ortalama 150 lt su alır.
    Yukarıda hesaplamalar bölümünden dıy kendin yap hesaplamadan kendinde kontrol edebilirsin.

mustafaizmir bunu beğendi.
  3. mustafaizmir

mustafaizmir

Yer:
    Konya, Turkey
    İsim:
    mustafa uysal
    Hasan bey mesajın için sağ ol mobil olarak girdiğim için hesaplamalar bölümüne giremedim eve gidince inşallah sence yanlarına profil kenarlik çekince bi sıkıntı olmaz demi aslında şimdi de yok da ne olur ne olmaz demi.

4. hasan1958

hasan1958

Yer:
    ankara
    İsim:
    hasan eksi
    Profil çekersen ve suyu doldururken 6-7 cm boşluk bırakırsan kurtarır.

5. mustafaizmir

mustafaizmir

Yer:
    Konya, Turkey
    İsim:
    mustafa uysal
    Tamam çok sağ ol iyi geceler.

6. Alparslan

Alparslan

Yer:
    Kartal-İst
    İsim: