1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Akvaryum - Yapay Bitki - Balıklar - Elma Salyangozu

Başlığı 'Forum Arşivi' kategorisinde Warden tarafından 8 Ekim 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Warden

Warden

İsim:
    Güven Gökdere
    Satılan Canlı: Akvaryum - Yapay Bitki - Balıklar - Elma Salyangozu

Adet: 1 - 25 - 9 - 30

Boyu: Akvaryum (49x27x38) - Bitkiler 4 Cm Uzunluğunda - Balıklar 3-5 Cm Arası - Salyangozlar Hemen Hemen Ceviz Büyüklüğünde

Adet Fiyatı: Akvaryum 30 TL Diğerleri Adet Olarak Satılmayacak.

Toplu Alım Fiyatı: 80 TL (Hepsi Alınırsa Pazarlık Payı Vardır..)

İl/Semt: İstanbul / Sultangazi

İrtibat Bilgileri: Özel Mesaj...

Msn Adresi: Yok..

Teslim Koşulları: Akvaryum ev önünden teslim edilir.Diğer canlı ve malzemeler G.Osmanpaşa Ve Küçükköy Meydanlarına Getirilebilir.

Diğer Bilgiler:
    Akvaryum 50 litre camlarda çizik yok.Su kaçırmıyor.Yapay bitkiler sağlam görsellik isteyenlere birebir.Tetrazonlar ve molilerim sağlıklı bana geldiklerinde ufacıktılar şimdi baya büyüdüler.Elma salyangozlarım gözle görülmüyorken şimdi hemen hemen ceviz büyüklüğüdeler.Elma Salyangozları en az 10 adet satılacaktır.

Fotoğraf:

Akvaryum

Yapay Bitkiler (Turuncu Olanı)

Bu Resimde Yeşil Olan Yapay Bitkilerden Bir Tanesini Ve Tetrazonu Görebilirsiniz...

Elma Salyangozu

Moliler (Net Olarak Gözükmediler)

Fotoğraflar Bana Aittir.Canlılarda veya akvaryumda hiçbir sorun yoktur.Büyük akvaryumda yeni türler besleyeceğim için satılıktır.

Saygılar,

2. Warden

Warden

İsim:
    Güven Gökdere
    5 adet elma salyangozu satılmıştır.

------------------------------------

Akvaryum =) 25 TL

Yapay Bitki + Balıklar =) 15 TL

Elma Salyangozu =) Adet'i 1 TL (25 Adet Kaldı)

Toplam Alım Fiyatı =) 60 TL (65 TL Ancak Toplu Alımda 60 TL Olacaktır...)

( Elma Salyangozlarını Gelip Evden Alacak Kişilere İstenilen Adette Veririm.Ancak G.Osmanpaşa Ve Küçükköy Meydan'larına Getirmemi İsteyenlere En Az 10 Adet Altı Satış Yapılmayacaktır...)

-------------------------------------------------------------------

Takas Durumunda İstediğim Malzemeler;

- Malawi Akvaryumlarına Uygun Kaya

- Akvaryum Termometreleri (Kullanılmamış)

- 1000 Litre Debili Kafa Motoru (Tercihen En Fazla 3-4 Aylık Kullanılmasını Kabul Ederim,Sağlam Olsun)

3. Warden

Warden

İsim:
    Güven Gökdere
    Tetrazonları bir arkadaşa hediye ettim.Yapay bitkileri balkondaki kullanılmayanlar kutusuna verdim :)

Akvaryum ve elma salyangozunu da satmaktan vazgeçtim.50 litreyi bitkili yapmak istiyorum.Kalan 25 adet elma salyangozu bu akvaryumda kalacak ve yanlarına kiraz karides eklenecek.

Konu kapatılabilir...

Saygılar :ay:

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş