1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Akvaryum yapmak istiyorum!

Başlığı 'Kendin Yap Genel Portal' kategorisinde lades tarafından 22 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

1. lades

lades

İsim:
    Cem Tunç
    Abiler bu silikon yada cam bağımlısı oldum galiba :D, canım acayip bir şekilde akvaryum yapmak istiyor, şöyle 500 litre kral bir akvaryum yapsam kendime gelecem gerçekten. Elimde camlar var ama kenar camlarım yok bir de sehpa siparişi verdim, malzemeleri toparlar toparlamaz girişecem akvaryuma. Sizlerde de oluyor mu yoksa sadece bende mi var bu bilmiyorum.

Courageous bunu beğendi.
  2. Erman Pehlivan

Erman Pehlivan

Yer:
    İzmir / Torbalı
    İsim:
    Erman PEHLİVAN
    Bu aralar fena gaza gelmiş durumdayım sorma :) Aynen bana da oluyor. Forumda tuzlu sucuları görünce, heyt bee diyorum bende yapıcam bi tane :D

Courageous bunu beğendi.
  3. Courageous

Courageous

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Özkan Yürekli
    Olmaz mı? Bende yapıcam dedim 1000lt yaptım şimdi kendimi alamıyorum birşeyler yapmakatan, hasta oldum....
    Ama en iyisi kontrolü olmak bence...

4. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Cem Hoca'm temkinli gitmekte fayda var. İhtiyaç varsa tabi olur ama sana da akvaryum dayanmıyor. Filtre projeleri üretmen kesmiyor sanırım ?

5. hasanacar

hasanacar

İsim:
    Hasan Acar
    Çok fazla arzulamak bazen olumsuz sonuçlar doğurabiliyor. Çünkü hırs aynı tuz gibi ayarında olmazsa yemeği yenmez yapabiliyor. Allah yardımcın olsun. :ay:

hayrett38 bunu beğendi.
  6. lades

lades

İsim:
    Cem Tunç
    1000 litre mi? Benden daha bağımlısı da varmış arkadaşlar. Özkan kardeş linki falan varsa bakalım, son halinin fotoğrafları falan.
    Cam fazlam var, bir tane daha yapıp satıcam arkadaşlar tümünü kullanamam zaten, burda balık da bulunmuyor kolay kolay.
    Temel hocam bir iki filtre çalışmam oldu tabi olmamı, daha sonra paylaşmayı düşündüm.

7. Courageous

Courageous

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Özkan Yürekli
  8. lades

lades

İsim:
    Cem Tunç
    Fakat abiler demirci benim sehpayı getirirse üzerine diğer büyük akvaryumu yapmaya başlıyacam. Altta yaklaşık 500litrelik tank, üstte de yaklaşık 525 litrelik tank olacak. Filtresi de biraz enteresan olacak tabiki. dans: Forumlarda görmediğim bir filtre sistemi, kapak vb. şeyler yapmayı düşünüyorum. Kiracı olmasaydım dekoru daha sağlam ve kalıcı yapardım ama kiracı olunca heran taşınacakmışım gibi hissettiğimden kalıcı birşey yapmaya çekiniyorum. Tüm bu yapacaklarım zaman ve biraz da para gerektirdiğinden bir anda olmuyor ama, malzemelerim hemen hemen tamam, sadece zaman lazım birazcık. :) Benim için şaheser olacak olan bu akvaryum(lar)ı yapmak büyük bir zevk olacak.

9. Erman Pehlivan

Erman Pehlivan

Yer:
    İzmir / Torbalı
    İsim:
    Erman PEHLİVAN
    Cem abi sabırsızlıkla bekliyoruz o zaman ;)

Sayfayı Paylaş