1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Akvaryum

Başlığı 'Tatlı Su Hobiye Başlangıç Portalı' kategorisinde dumankolik tarafından 13 Mart 2011 başlatılmıştır.

1. dumankolik

dumankolik

İsim:
    gokhan zeybekoglu
    Selamlar.Ben yeni akvaryum yapıcam.Akvaryumumun boyutu 40 40 50(h) 80 litre.Akvaryum tamamıyla siyah beyaz olsun istiyorum.Kum siyah , taşlar beyaz , akvaryum kenarlarınıda siyah yapıcam ama tek bir sorun sadece siyah balık istiyorum ama bulamadım.Önerebildiğiniz tam siyah ve tam beyaz balık varmı?Yan yana yaşayabilecek balıklardan.

2. lordnelsono6

lordnelsono6

Yer:
    Avusturya-Klagenfurt(Orta Avrupa:))
    İsim:
    Yunus Emre Tiryaki
    Cevap: Akvaryum

Tam siyah:Teleskop japon
    Tam beyaz:Albino vatoz ve albino çöpçü(Tam beyaz değil biraz krem rengi gibi ama)
    İyi bir kombinasyon olabilir...

3. cagdas.

cagdas.

İsim:
    Çağdaş Gelen

Moly balığı olabilir diye düşünüyorum sizin için.... :crazy:

4. dumankolik

dumankolik

İsim:
    gokhan zeybekoglu

Beşiktaş akvaryumu kurucamda bugün bir pet shopa gittim gördüm seçtim balıkları akvaryumu kurduktan sonra alıcam.İsterse yöneticiler konuyu silebilirler...

5. ozgun_cyprus

ozgun_cyprus

Yer:
    KIBRIS
    İsim:
    Özgün Olguner

:uyari:

Hiçbari hangi tür balıkları seçtiğini yaz be dostum, sana yardımcı olmak için zaman ayırıp cevap yazan arkadaşlara hitafen. Centilmenlik gereği ki yarın balıklarınla bir sorun yaşayıp da yardım istediğinde sana yine aynı şevkle yardımcı olsunlar.

reis ve fth-94 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş