1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Akvaryuma Konulacak Taşlar Hakkında

Başlığı 'Tatlı Su Donanım ve Ekipman Portalı' kategorisinde Mehmet Kepme tarafından 16 Nisan 2012 başlatılmıştır.

1. Mehmet Kepme

Mehmet Kepme

İsim:
    mehmet kepme
    Merhaba bu hobiye yeni başladım,akvaryumum 165 lt lik..bugun aklıma takıldı tren raylarının yanından geçiyordum cok güzel dekor amaçlı taşlar gördün birkaçını kullanmayı düşünüyorum herhangi bir sıkıntı çıkabilirmi akvaryumuma koysam..Bu arada sarı prenses,mavi imparator,yunus ve vatoz beslemeyi düşünüyorum..yardımlarınızı bekliyorum

2. baron

baron

Yer:
    Girne -Kıbrıs
    İsim:
    toycan onuk
    Cevap: Akvaryuma Konulacak Taşlar Hakkında

Kardes bence onları kullanma .Daha fazla yuvarlak taslar kullanmaya calıs tas satısı yapan yerler vardır mutlaka,ordan al ve kaynatıktan sonra akvaryumuna gönül rahatlığıyla yerleştir,balıkların da uyumlu bence.sağlıklı balıklar

3. Mehmet Kepme

Mehmet Kepme

İsim:
    mehmet kepme

Anladım usta, peki bana tavsiye edeceğin kum tipi rengi var mı bu balıklar için?

4. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
  5. Mehmet Kepme

Mehmet Kepme

İsim:
    mehmet kepme

Güzelmiş gerçekten sağ ol. :)

6. furkansuna

furkansuna

İsim:
    Furkan Suna

165 litrede yunus beslememek daha doğru olursaygılar:gif

7. Snowblind

Snowblind

Yer:
    Manavgat

Yolda bulunan kayaları eklerken çok dikkatli olmak lazım.Ancak üzerilerine bir kapak kadar tuz ruhu boşaltın.Gereğinden fazla köpürüyorsa kullanıma uygun değildir.Az bir miktar köpürüyorsa önce kaynatır sonra da kullanabilirsiniz.Ama yine de bilindik yerlerden,mesela peyzajcılardan kaya almak daha mantıklı olacaktır.

Sayfayı Paylaş