1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Akvaryumcu

Başlığı 'Akvaryum Kahvesi' kategorisinde methapor tarafından 7 Haziran 2011 başlatılmıştır.

1. methapor

methapor

İsim:
    Polat
    Zet akvaryum diye biyer var ve bana çok yakın güzel diyolar ama biraz pahalıymış.
    Bu konuda yorumlarınız bekliyorum.

2. ZeRo-x7

ZeRo-x7

Yer:
    İstanbul/ Beykoz
    İsim:
    Murat Sarıoğlu
    Cevap: Akvaryumcu

Polat bey alıcanız akvaryum ölçüleri nedir? Söylerseniz ona göre fikir verelim..

3. methapor

methapor

İsim:
    Polat

Akvaryum almıcam tetratec filtre ve kum alcam.Bu arada solda canlılar bölümüne girmeyi unutmayın çok güzel balıklar mevcutur.Alacağım filtre tetratec ex 1200 (önerirmisiniz ayrıca) fiyatı uygun mudur?
    Kum olarak Silis kum

4. methapor

methapor

İsim:
    Polat

Tatlı tuzlu sularda aradığı balıkları bulamayanlar burdan yüksek ihtimalle bulurlar.Ordaki balıklar Olcay ve Temel abimize gelsin:F

5. ZeRo-x7

ZeRo-x7

Yer:
    İstanbul/ Beykoz
    İsim:
    Murat Sarıoğlu

Polat bey sitede her ölçüde akvaryum var. Bende size dedimki ölçüleri verin biz ona göre fiyat iyi kötü diyelim. Tetra Tec 1200 modelini ben kullanıyorum bir senedir, hiç bir sorun yaşamadım bazı arkadaşlar su kaçırıyo diyolar ama eski serilerinde sanırım o sorun new serilerinde kaçırma yok. Fiyatı heryerde değişir uygun site bulabilirsiniz ortalama 180,190 tl arası, canlılar bölümünde balıklar var evet ama fiyatlar yok:) ayrıca japon balıklrı yok o yüzden ben ilgilenmiyorum.

6. methapor

methapor

İsim:
    Polat

Japoncuyum diyorsun:F Çok teşekkür ederim yorumların için :ay:

7. The_ReligiouS

The_ReligiouS

İsim:
    Bekir YÜCEL

Polat Fiyat Performans olarak Jebo al. Bende kullanıyorum ve çok memnunun 85 TL.

8. ZeRo-x7

ZeRo-x7

Yer:
    İstanbul/ Beykoz
    İsim:
    Murat Sarıoğlu

Evet sonuna kadar japoncuyum:D Dış filitre teleskop akvaryumda indirime girmiş bir bak istersen rica ederim.

methapor bunu beğendi.
  9. methapor

methapor

İsim:
    Polat

Bunumu demiştin Bekir abi bunu diyorsan 2 sepetli 220 litre için az kaçmazmı?

10. The_ReligiouS

The_ReligiouS

İsim:
    Bekir YÜCEL

Hayır Polat JEBO diyorum senin linkteki farklı bir marka.

11. methapor

methapor

İsim:
    Polat

Jebo orda malesef yok yakınımda da pasteur ve zet var ondan dolayı bunlardan birini seçsem pasteur çok pahalı olmaz. Bir tek zet kalıyor. Ordaki 220 litre için hangi filtre daha uygun?

Sayfayı Paylaş