1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Akvaryum'da Şenlik Var.

Başlığı 'Tatlı Su Akvaryum Tanıtım Portalı' kategorisinde koi41 tarafından 10 Haziran 2013 başlatılmıştır.

1. koi41

koi41

İsim:
    Mustafa Taşkın
    Koilerimin yanına vatozu da alıştırdıktan sonra, bir çift zebra çiklet daha ekledim iki gün geçti. Hepsi bir sürü halinde geziyorlar. Bakalım ilerleyen zamanlarda neler olacak. :D

2. murat parin

murat parin

Yer:
    pendik/istanbul
    İsim:
    murat
    Hayırlı olsun Mustafa bey.Bir kaç fotoğraf paylaşsaydınız bizde şenlenseydik.:)

veysel, Alparslan, -doctore- ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  3. baron

baron

Yer:
    Girne -Kıbrıs
    İsim:
    toycan onuk
    ya cıkletlerı cıkar yada koı yı,ama bence koı yı cıkar akvaryumdan cıklet akvaryumu yap mbuna turu olarak ,bir müddet sonra buyuk savas baslayacak ve bunun galıbı de zebralar olacaktır malesef ve olum kacınılmazdır bu gıbı durumlarda,zira tam bır uyusmazlık var varyete olarak.

4. DaPhNe

DaPhNe

Yer:
    Bursa
    İsim:
    Ayşe Sarı
    Belki bişey yapmazlar bbirbirlerine kardeş kareş geçinirler belli mi olurr.
    Bi kaç resim atın da bizde görelim şenliği Murat Bey

5. koi41

koi41

İsim:
    Mustafa Taşkın
    bu aksam yükleyeceğim resimleri yok koiler ile beraber sürü halinde geziyorlar akvaryum boyutları 150 40 65 büyük olduğu için kaçacak yer çok :D sıkıntı olursa tabi su an uyum içindeler bakalım

6. koi41

koi41

İsim:
    Mustafa Taşkın
    RESİMLER COK NET DEGİL AMA FOTOGRAF MAKİNAMI ŞİRKETTE UNUTTUM YARIN YADA DİĞER GUN NET FOTOLARI ATARIM
    150 cm akvaryumda kaçacak yer cok :D

Ekli Dosyalar:

7. egouard

egouard

İsim:
    Emre Aladağ
    Gerçekten akvaryumunuz ve balıklarınız çok guzeller.Hep boyle devam etmesi dileğimle..

8. ogurcay

ogurcay

Yer:
    Kadıköy/İSTANBUL
    İsim:
    Ozan Gürçay
    Merhaba,koiler ve cikletler arasında bir tercih yaparsanız çok iyi olur...Taban tabana zıt türlerdir...Sorunsuz ve jeyifli bir akvaryum olmasını dilerim

9. koi41

koi41

İsim:
    Mustafa Taşkın
    tamamen zıt olabilirler önemli olan onlara uyumu sağlatmak yaklaşık 2 hafta oldu hiç bir sorun yok su an için

10. ogurcay

ogurcay

Yer:
    Kadıköy/İSTANBUL
    İsim:
    Ozan Gürçay
    Tabiki tercih sizindir...:)

Sayfayı Paylaş