1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Akvaryumdaki kahverengi renk

Başlığı 'Deniz Akvaryumları Yeni Başlayanlar' kategorisinde Ferruh Şengör tarafından 7 Kasım 2015 başlatılmıştır.

1. Ferruh Şengör

Ferruh Şengör

İsim:
    Ferruh
    Merhaba

Akvaryumu kuralı 1 ay oldu, akvaryumun içindeki tüm taşlar ve kum kahverengi oldu. Bu kahverengilikler nasıl geçer? Yardımlarınız için teşekkür ederim

2. furkant

furkant

Yer:
    İstanbul
    Merhaba , hayırlı olsun birçok yeni kurulum yapan arkadaşın dört gözle beklediği diatom sizin tanka gelmiş. Conch , snail gibi kabuklu canlıları ekleyerek diatomu temizletebilirsiniz.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

YMR_AY ve Ferruh Şengör bunu beğendi.
  3. Ferruh Şengör

Ferruh Şengör

İsim:
    Ferruh
    Ok teşekkür ederim inşallah temizlenir akvaryumun güzelliği gitti

4. Ferruh Şengör

Ferruh Şengör

İsim:
    Ferruh
    Camlarda oluşan kahvverengilikleri temizliyorum 2 gün sonra aynı oluyor. Bundan sonraki süreçte hep böylemi devam edecek. Bi çözümü varmı.

5. furkant

furkant

Yer:
    İstanbul
    Tank 1 aylık demişsiniz kahverengilikler diatomdur diye temizlik ekibi önerdim conchlar kaya ve kumu snailler camları temizlerler . Işığın yanma süresi fazlaysa o da camların bu kadar çabuk yosunlanmasına yol açıyordur. Bu kadar sık olmasada Rutin olarak camları temizleyeceksiniz . Fotoğraf ve tanıtım konunuzu açarsanız daha iyi olur . Hayırlı olsun tekrardan

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

YMR_AY bunu beğendi.
  6. suret

suret

Yer:
    istanbul
    İsim:
    Burak N
    Bi fotoğraf görsek ne güzel olur gözümüz gönlümüz açılır...

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ferruh Şengör ve Pennywise bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş