1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Akvaryumdan Kareler

Başlığı 'Japon, Vatoz, Çöpçü ve Diğer' kategorisinde ft25 tarafından 2 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

1. ft25

ft25

İsim:
    Furkan TEMEL

İşte arkadaşlar bunlarda akvaryumumdaki en net kareler sarı olan bebekyüz suriye, beyaz shubunkinin karagözlüsü :D, renkli olan shubunkin küçüklerin ikiside redcup oranda kafa yapma aşamasındalar:D ve büyük turuncuda hasta olan oranda cinsi ama kafasında ibiği olmayan erkek balığım.

Ortada geçici süreliğine bir plastik bitki var onu yumurtlamaları için koymuştum büyük akvaryuma geçince onu kaldıracağım.

Saygılar..........

karyolla bunu beğendi.
  2. karyolla

karyolla

İsim:
    ismail gör
    tebrik ederim.Çok sağlıklı akvaryuma benziyor.Yanlız daha büyütsen akvaryumu iyi olur.Ben sol taraftaki kahverengi kapağı anlamadım.o nedir

3. ft25

ft25

İsim:
    Furkan TEMEL
    Teşekkür ederim zaten balıklar fazla olduğun için 96 ltlik akvaryuma taşıyorum birde kapak 8mm mdf lam ceviz, diğer arkadakide 3 mm wenge arkalık biraz alakasız ama olsun

4. irm25

irm25

İsim:
    İrem YERLİKAN
    Furkan balıklarının bu kadar güzel olduğunu bilmiyordum.Gerçekten çok sevdim.

Sayfayı Paylaş