1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Akvaryumla ilgili sorularınız için özel ileti kullanmayın

Başlığı 'Site Klavuz-İstekler' kategorisinde Onur G. HİTİT tarafından 18 Ocak 2012 başlatılmıştır.

1. Onur G. HİTİT

Onur G. HİTİT

Yer:
    İlkadım/SAMSUN
    İsim:
    Onur G. HİTİT
    Akvaryumla ilgili sorularınız için özel ileti kullanmayın arkadaşlar.

Forum ne için var? Sorularımızı soralım, cevaplarımızı alalım diye var. Sormak istediğimiz soruyu uygun bölümde başlık açarak soralım. Özelden yazışacaksan anlamı yok. Akvaryum hobsiyle ilgili özelden soru sorarsak, sorumuza sadece soruyu yönelttiğimiz kişi cevap verebilir. Ama genelde sorarsak pek çok cevap gelebilir. Gelen cevaplardan da pek çok kişi faydalanmış olur.

Yani "balığım nasıl, şu balıkla bu balık olur mu, bu bitki nasıl bakılır, şu akvaryumda bu balık bakılır mı" gibi soruları özel iletiyle sormayalım.

Ben şahsen akvaryum hobisiyle ilgili olarak özelden sorulan soruları cevaplamıyorum.

yasinmak, onur ece, veligören ve diğer 4 kişi bunu beğendi.
  2. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Cevap: Akvaryumla ilgili sorularınız için özel ileti kullanmayın

Bu konuda en dertlilerden biri de benim sanırım. Elbette yazmıyor, durumu izah ediyor ve foruma yönlendiriyorum. Hele MSN davetleri yok mu soracaklarım var diye sormayın gitsin. İşin ilginç yanı ne biliyor musunuz asıl, foruma yeni üye olup direk MSN ortamına davet edenler olması.

Sizin bir yazınızı okudum bununla ilgili müsaitseniz MSN'de görüşelim diyorlar. İnanılacak gibi değil.

Ellerine sağlık hocam. Bu vesileyle tüm arkadaşlardan ricamız olsun, özel mesajla akvaryum soru ve konularına kesinlikle girmeyelim.

veligören ve Onur G. HİTİT bunu beğendi.
  3. murer

murer Kıdemli Üye

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Murat ERCAN

Allah ellerine, kollarına dert vermesin Onur Hoca'm.

Bu kadar emek verilmiş, ve ne sorarsan anında cevap alacağın bir forumda, özelden soru sormanın mantığını anlamış değilim ben de.

Birde şu handikapı var, foruma yönlendirdiğinde ukala damgası yiyiyoruz ya, bu beni kanser ediyor...

yasinmak, veligören, YIKIKTEMO ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  4. halilkocan

halilkocan

İsim:
    halil kocan

Çok güzel bir konuya değinmişsiniz. Teşekkürler Onur Bey, bu vesile ile herkesi sağ duyulu olmaya davet ediyorum.

Onur G. HİTİT bunu beğendi.
  5. suret

suret

Yer:
    istanbul
    İsim:
    Burak N

Arkadaşlar bu konu hakkında özelden görüşelim mi :heyo:

Özel mesajla gelen istekler ve verilen cevaplar dolayısıyla forum amacına uygun olarak işlemeyecek, bilginin paylaşılması mümkün olmayacak ve iki kişi arasında kalıcak. eğer kimsenin sormaya cesaret edemeyeceği gibi sorular sorulacaksa, cesaret yoksa unutmamalıdır ki en dahiyane çözümler en aptalca sorunlardan esinlenir.

Dilediğiniz herkese hiç çekinmeden ilk bakışta kulağa ‘ahmakça’ gelebilecek sorular sorularak herkes için doğru yol bulunur. Çözüm üreten bazıları neden sorusunun yanında neden olmasın diye de sorarsa birçok kişiye ‘aptalca’ gelecek fikirler, dâhiyane çözümlere dönüşür. Bu ise bazı özel kaygıları olanların dışında herkesin kabul edeceği mükemmel bir çözümdür.

Bunu özelden görüşelim..

YIKIKTEMO ve Onur G. HİTİT bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş