1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Akvaryumum 70 cm

Başlığı 'Tatlı Su Hobiye Başlangıç Portalı' kategorisinde berkay köktenn tarafından 23 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. berkay köktenn

berkay köktenn

İsim:
    berkay kökten
    Merhabalar 70 cm lik bir akvaryumum var yeni basladim 70 cm lige icinde balik olarak 2 vatoz 2 copcu 1 japon 1 gramu 1 kilic kuyruk 1 teleskop var icinde ic filtre olarak xling diye 15 liralik bir ic filtre var aydinlatma olarak led aydinlatma doseticem . Biraz daha balik almayi dusunuyorum ama ne alacagima bir turlu kara veremiyorum . Birde ic filtreyide degistiricem eheim 2008 ic filtre yada sunset diye tam olarak modelini bilmiyorum bir dis filtre alicam onerilerinizi bekliyorum uploadfromtaptalk1390475932847.jpg

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Alparslan bunu beğendi.
  2. Alparslan

Alparslan

Yer:
    Kartal-İst
    İsim:
    Alparslan İşken
    Berkay akvaryumun çok güzel, yalnız ben senin yerinde olsam doğaya uyup besleyeceğim balıkların yaşadığı ortama uygun dizayn yaparım, canlılarda mümkün mertebe yabancılık çekmez ve farklı ortamlarda yaşayan balıkta almam...

Tuğrulcan bunu beğendi.
  3. berkay köktenn

berkay köktenn

İsim:
    berkay kökten
    Saolasin abi daha tam olarak karar vermedim alacagim baliklari japonu vermeyi dusunuyorum teleskopuda onlarin yerine yunus moli vb almayi planliyorum bide motor olarak bana eheim 2008 mi suns dis filtremi onerirsin eheim ic filtre

4. berkay köktenn

berkay köktenn

İsim:
    berkay kökten
    uploadfromtaptalk1390496423648.jpg su anda hali boyle

Sayfayı Paylaş