1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Akvaryumum (Hiper0ktivE)

Başlığı 'Tatlı Su Akvaryum Tanıtım Portalı' kategorisinde Hiper0ktivE tarafından 8 Ocak 2009 başlatılmıştır.

1. Hiper0ktivE

Hiper0ktivE

Bakalım arkadaşlar beyenecekmisiniz ? Akvaryumumda ki balıklar fazla güzel balıklar değil. Aslında anaçlar çok güzel ama yavrular henüz küçük oldukları için renkleri tam oturmadı. Resimlerin bazılarında yüzgeçler kısık çıktı kusura bakmazsınız artık :)

Üretim akvaryumlarını değiştiriyorum. Bazılarının slikonları açılıyor gibi onun için üretim akvaryumlarını değiştiriyorum. İşler düzene oturduğunda bütün üretim hanenin resimlerini paylaşacağım. İşler biraz yoğun olduğu için akvaryum biraz kirli.

Resimler :

Bakalım beyenecekmisiniz :cekingen:

2. Emrah Ece

Emrah Ece

Yer:
    İSTANBUL
    İsim:
    emrah ece
    Akvaryum güzel görünüyor discus a merakım olmadığından anlamıyorum pek ama onlarda hoş sağlıklı balıklar dilerim

3. lepistes

lepistes

İsim:
    Muhammed Ali Tavur
    SAde ve çok güzel, İnşallah kayıpsız bir şekilde devam edersiniz.

4. Hiper0ktivE

Hiper0ktivE

Teşekkür ederim :)

5. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Kutlarım Murat, çok sağlıklı görünüyorlar gerçekten. Aşağıdaki Discus bana dişi gibi geldi. Biraz da bana diğerlerinden zayıf gibi geldi. Bilemiyorum senin yorumun nedir? Yem almakta diğerlerinin arasında zorlanıyor mu?

Saygılar...

Not: Açılmayan bir fotoğraf düzenlenmiştir.

6. legend

legend

Temel az değilsin hani :D Muzurlukta üstüne yok.

7. Hiper0ktivE

Hiper0ktivE

Dişi olup olmadığını bilmiyorum. Vücut formlarından anlaşıldığı söyleniyor ama ben bir türlü ayırt edemiyorum. Elimdeki anaçlardan anladığım kadarı ile dişilerin kafa yapısı daha doğrusu alnı biraz içe göçük. Erkeklerinki düz ya da bazı erkeklerde çok hafif kafa yapısı var gibi.

Doğru teşhis Temel abi balık diğerlerine göre biraz zayıf. Sebebi yem almada yavaş kalması. Ben bu balığı bir akvaryumcuda strese girmiş diğer balıklar tarafından tırtıklanırken almıştım. Balık kötü durumdaydı. İyileştirebildiğim kadarı ile iyileştirdim. Bakımını yapmaya çalışıyorum. Gerisi ona kalmış.

Yorumlarınız için çok teşekkür ederim arkadaşlar :) :cicek:

8. emmi_06

emmi_06

İsim:
    Özgür ABAY
    Murat hocam,akvaryumunuz Görüntüsü sadeve şık ve balıkların habibatına göre kurulmuş bir akvaryum tebrikler.

Bu arada yazmadan geçemiyecem,Vatoz çok hoşuma gitti.

9. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Melih Abi, inan gördüğümü yazdım, munzurluk yapmak değildi niyetim. Bak doğruymuş. ;)

10. legend

legend

Ama ben yazımı yazdığım zaman resim bu değildi tezgahamı geliyoruz ne........

11. volkantr34

volkantr34

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Volkan
    Murat kardeş tankına ve balıklarına haksızlık ediyorsun bence.. Diskuslar ayrı bir güzel zaten onlara laf yok ama vatozun çok çok güzel.. L serisi falan mı acaba ? Üretimini ve satışını yapıyorsan talibim yaz beni bir kenara unutma :)

12. Neverlander

Neverlander

İsim:
    Abdullah Üüzümcü
    Murat Bey,

Ellerinize sağlık... Balıklarınız -Maaşallah- çok güzel... Volkan gibi gözüm vatozlarınıza takıldı... Tüh tüh tüh, 41.5 kere Maaşallah...

Bu da benden akvaryumunuza...

13. bmehmetyavuz

bmehmetyavuz

Murat Hocam, hem seyredenlere hem de ev sahipliği yaptığı canlılara hitab eden çok güzel, dinlendirici bir tank kurmuşsunuz. Tebrik ederim. :helalolsun: :helalolsun:
    Saygılar...

14. Hiper0ktivE

Hiper0ktivE

Teşekkür ederim Abdullah abi :) :cicek:
    Volkan abi L ırkından Leopar Vatoz. Akvaryum koşullarında üretimi ne yazık ki yapılamıyor. :( :dusunceli: ;)

Özgür abi çok teşekkür ederim :cicek:

Teşekkürler Mehmet abi :heyo: :cicek:

15. turqer

turqer

İsim:
    Türker Sezgin
    Sade ve seyir zevki olan gerçekten güzel bir akvaryum Murat Hocam. Ellerine sağlık.
    Bizlerle paylaştığın için teşekkürler :)

Saygılar.

16. Hiper0ktivE

Hiper0ktivE

Çok teşekkür ederim Türker :cicek:

17. legend

legend

Murat tankın çok güzel gerçekten seni tebrik ederim. Piranhalardan sonra merak ettiğim türlerden bir tanesi bende bir discus tankı kurmak istiyorum bana yerli yavru konusunda yardımcı olabilirmisin bilmiyorum eğer yardımcı olabilirsen çok sevinirim, açıkçası discusları seviyorum ama yavrudan kendim yetiştirmek istiyorum bana bu şekilde daha cazip geliyor yanlışım varsa beni aydınlatırmısınız teşekkür ederim şimdiden.

18. Hiper0ktivE

Hiper0ktivE

Öncelikle teşekkür ederim Melih abi.
    Sen yeter ki discus beslemeye karar ver Melih abi. Zaten Ali abiyede sözüm var (Avşarbeyi) Şu aralar üretim akvaryumlarını yeniliyorum. Yeni bir oda ayarlıyorum bu akvaryumlara. Düzen oturunca eş balıklarımı gösteririm. Yetişen yavrularıda gösteririm. Eğer beğenirseniz size hediye edebilirim.

19. gokahnn

gokahnn

Çok güzel resimler tebrikler.

20. Hiper0ktivE

Hiper0ktivE

Saolun Gökhan bey :)

Sayfayı Paylaş