1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Akvaryumum ile İlgilenmemiz Lazım

Başlığı 'Tatlı Su Akvaryum Tanıtım Portalı' kategorisinde GKARE tarafından 4 Kasım 2012 başlatılmıştır.

1. GKARE

GKARE

İsim:
    Gürel Göçer
    Salyangoz ölmüş sanmıştım fanusda biraz bekleyince kendine geldi sanki...

2. Alparslan

Alparslan

Yer:
    Kartal-İst
    İsim:
    Alparslan İşken
    Abi senin çocuk iyi pir akvarist olacak beli Maşallah...:nazar:

GKARE bunu beğendi.
  3. GKARE

GKARE

İsim:
    Gürel Göçer
    Hayırlısı Bakalım :D...
    Zaten fanus içinde japon aldırıp da bakımı babaya bırakan zat-ı muhterem kendisi oluyor :D...

Alparslan bunu beğendi.
  4. barbs

barbs

Yer:
    İstanbul
    Çok tatlı Maşallah allah nazardan kem gözden korusun

GKARE bunu beğendi.
  5. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Maşallah, maşallah. Yetiştirmek ve meraklandırmak bu olsa gerek. Tebrik ederim.

GKARE bunu beğendi.
  6. GKARE

GKARE

İsim:
    Gürel Göçer
    Yaptığım/Bulduğum ve üzerinde çalıştığım değişiklikleri paylaşmak istedim umarım faydalı olur;

Birincisi dış filtrenin emiş borusunu, sürekli emiş yaptığı akvaryumun sağ arkasından sağ ortaya (10 cm kadar öne) aldım ve sağ arkadan dip çekimi yaptım. Abooov ne göreyim bir pislik bir pislik sormayın :D...

İkincisi Anubiaslarım biraz gürleşmişti koparıp koparıp kütüğe falan dikiyordum. Son kopardığım kökü bir kavanoza aldım. Gövdesinin çoğunluğu suyun üzerinde kalacak şekilde altını çakılar ile besledim. Suyunu zaman zaman değiştiriyorum. Geçenlerde dopink olsun diye suyu bildiğimiz normal çiçek toprağı ile çamur haline getirdim. Malum bataklık bitkisi değil mi zaten :D... Gelişmeleri takip edip fotoğraflayacağım.

Herkese Selamlar, Sağlıklı hayırlı günler diliyorum :D...

Sayfayı Paylaş