1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Akvaryumum ve Joker

Başlığı 'Tatlı Su Akvaryum Tanıtım Portalı' kategorisinde umutkrgl tarafından 11 Haziran 2011 başlatılmıştır.

1. umutkrgl

umutkrgl

İsim:
    umut kuroğlu
    Arkadaşlar işte akvaryumumu yeniden kurdum 120 litre resimlerde küçük gibi akvaryum fakat uzununa değil arkaya doğru yanlardan geniş ve içindeki balığımm Jokerrr
    Buyrun resimler;

2. harun_99

harun_99

Yer:
    Van
    İsim:
    harun
    Cevap: Akvaryumum ve Joker

Hadi hayırlısı,yavrularını alırsın inşallah. :bye:

3. umutkrgl

umutkrgl

İsim:
    umut kuroğlu

Sağolun..Yavru alamam o sadece tek dişi akvaryum hacmi ufak 2 tane koymam için o kayıyada çıkardım alan geniş dursun...

4. osman_yc

osman_yc

İsim:
    osman yüksel

Kurulumunuz hayırlı olsun.. Dizaynı da bana göre güzel olmuş.. Yapay bitki olmasına rağmen, değişik bir hava kattığını düşünüyorum..

5. ZeRo-x7

ZeRo-x7

Yer:
    İstanbul/ Beykoz
    İsim:
    Murat Sarıoğlu

Güzel olmuş hayırlı olsun sağlıklı balıklar.

6. Heliak

Heliak

İsim:
    Anıl

Hayırlı olsun. Sağlıklı bir şekilde büyütürsünüz inşallah :)

7. cirol

cirol

Yer:
    Avcılar-İSTANBUL
    İsim:
    İsmail ATEŞ

Yeni kurulumunuz hayırlı olsun akvaryum hacmi bu tür için uygun değil aslında.Joker(Tilapia Buttikoferi) çok çabuk gelişen ve bir o kadar'da sert bir balıktır ve dediğim gibi bu hacimli akvaryumda çok keyifli olamayacağını düşünüyorum.

8. umutkrgl

umutkrgl

İsim:
    umut kuroğlu

Öncelikle yorumları için herkese teşekkürlerimi sunuyorum..En soldaki kahverengi kayayıda çıkardım akvaryumdan yerlerdeki küçük taşlarıda çıkardım çünkü ağzına sığabiliyor alanı genişledi şuan için fakat tabiki bu tür için çokta geniş değil onun için bir tanesi yinede mutlu bakalım şimdilik.. Yerde kum bırakmıyor tepe yaptı koskocaman bozayım dedim yine yerleştireyim kumu yere tekrar aynı yere yığdı dokunmadım daa yapsın istediğini :)

Sayfayı Paylaş