1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Akvaryumum Ve Sarı Prenseslerim

Başlığı 'Tatlı Su Akvaryum Tanıtım Portalı' kategorisinde EmRaH1155 tarafından 14 Eylül 2010 başlatılmıştır.

1. EmRaH1155

EmRaH1155

İsim:
    emrah erdoğan

Malzemeler:Sera 275 hava motoru-İç filtre DS 3002-100w ısıtıcı-25 cm hava taşı-pempe aydınlatma -Siyah beyaz taslar

80 lt kapasıtede.
    8adet sarı prenses vardır arkadaşlar.yanlarına bırde demasonı alacagım bır cıft resım eskı resımdır yenı balıklarımı ekledım ve yavrularda buyumeye basladı aksam yenı resımlerını ekleyecegım.aycıra dekor olarakda cok degısıklık var bu ılk kurdugum zaman dakı reısmdı . onerılerınızı beklıyorum .

ılerde bır erkek bır dısı demasonı bır erkek 3 dısı sarı prenses bırakmayı dusunuyorum

2. Erman Pehlivan

Erman Pehlivan

Yer:
    İzmir / Torbalı
    İsim:
    Erman PEHLİVAN
    yeni resimleri ekleyin, önerileri yapalım. Bu resimden pek birşey anlaşılmıyor. Sağlıklı balıklar dilerim.

3. reis

reis

İsim:
    Olcay Aksu
    Dekor sarı prenseslere pekte uygun değil Emrah. Kayalardan bol mağaralı şekilde mağaralar yaparsan balıkların biraz daha rahatlayacaktır. Ve ayrıca 80 litre şuanki mevcut balık sayına bile yeterli değilken bence akvaryuma başka balık eklemeyi düşünme.

Sayfayı Paylaş