1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Akvaryumum (video)

Başlığı 'Tatlı Su Akvaryum Tanıtım Portalı' kategorisinde safak tarafından 12 Kasım 2009 başlatılmıştır.

1. safak

safak

2. kaan07

kaan07

İsim:
    Kaan ÖNCÜ
    Akvaryumum (video)

Gerçekten süperler senin oskarını ilk defa böle canlı görüyorum çok güzeller.İşallah dişi erkek çıkarda yavruda alırsın.Gt çok güzel pacuları toptan çıkar bence onlar tankta hoş durmuyor.GT birde dost al.Bide dizaynı dedim gibi yapmışsın galiba daha güzel olmuş.

3. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Akvaryumum (video)

Astronotlara bayıldım renkleri çok canlı. Dekor sade ve balıkların gezinmesine olanak sağlamış. Kutlarım ve tabi Maşallah demeden olmaz. naz:

4. Lake Tanganyika

Lake Tanganyika

Yer:
    İstanbul/Tepekent
    İsim:
    Yavuz Kaçar
    Akvaryumum (video)

Şafak abi akvaryumun+balıkların ( ÖZELLİKLE ASTRONOTLARIN VE GREEN TERRÖRLERİNE BAYILDIM :) Pacularında güzel ama çok korkaklar heralde. :)

5. safak

safak

Akvaryumum (video)

Hepinize teşekkür ederim.Ve yavuz gerçekten pacular çok korkak ama her geçen ay daha alışıyorlar artık pakular o kadar büyük ki korktuklarında kenarlara çarparken kütünleri düşürüyorlar :F

6. safak

safak

Akvaryumum (video)

Birde daha ayrı ayrı videolarını ekliycem balıkların.

7. Muzikopat

Muzikopat

İsim:
    Hüseyin ÇELİK
    Akvaryumum (video)

Şafak Astronot'larına bayıldım gerçekten. Dekor da hoş olmuş. Balıkların epeycene büyük. Balıkların rahat ediyorlar sanırım. Kutlarım.

8. salkayetrer

salkayetrer

Yer:
    Adana
    İsim:
    Seha
    Akvaryumum (video)

Harika bir video . :) Balıkların kendileride renkleride çok canlı. :) Ancak tankın küçük gibime geldi. saat:gif Ya da daha doğrusu aşırı yüklenmişssin gibi.Ancak problem yoksa sorun da yok. :)

9. sconat

sconat

İsim:
    Ozan Sıdal
    Akvaryumum (video)

Ellerinine sağlık Şafak bey,balıklar fıldır fıldır ben astronatların yan renkli kısımlarını hiç o kadar parlak görmedim.yem neler veriyorsunuz ?

10. safak

safak

Akvaryumum (video)

Ozan;
    Yem olarak genelde tetranın 100%100 etçil tetra doromin veya tetranın açık yemlerinden kullanıyorum.Tabiki de haftada bir kaç kez ise dana böbreği,Kan kurdu,balık vb.etlerden atıyorum.Akvaryumum 276 litre 4 astronot 2 pacu 1 de green terror var.Çok iyi yaşıyorlar bir arada tabi bazen agresiflik gösterileri oluyo ama :F yine de bir sorun çıkmıyor.Yalnız hepinize uyarı olsun balıklara dikkat ettim kırmızı et dokunuyor parazit falan yapıyor bu yüzden daha çok beyaz et atıyorum balık,tavuk vb. Piranalara bile beyaz et vermenizi tercih ederim.

11. my35

my35

Akvaryumum (video)

Maşallah astronotları hiç bu kadar hareketli görmemiştim.

12. mutlu

mutlu

İsim:
    Mutlu
    Akvaryumum (video)

Ben akvaryumcuda astronotlarını gördüğümde çok az hareket ediyorlardı.Ama bunlar çok canlı ve sağlıklı gözüküyorlar.Akvaryumunuz da güzel. burda:gif

Sayfayı Paylaş