1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Akvaryumumdaki kokuyu giderme

Başlığı 'Genel Tuzlu Su Konuları ve Tartışmalar' kategorisinde cihan karip tarafından 8 Mart 2016 başlatılmıştır.

1. cihan karip

cihan karip

İsim:
    yeniuye
    Merhaba bu aralar akvaryumumda hafifte olsa bir koku başladı bu kokuyu gidermek amaçlı ilaç takviye onerilerinize ihtiyacım var şimdiden teşekkürler

2. MESUT_KERİM

MESUT_KERİM

Yer:
    ANKARA
    İsim:
    Mesut Arıkan
    Cihan Merhaba tankına ait bişeyler aradım ama sadece 60x60x30 bir tank olduğunu anlayabildim. Keskin rahatsız edici bir koku varsa muhtemelen amonyaktır. Ama senin iş biraz doktor başım ağrıyor neyim var demek gibi olmuş. Sistemin hakkında bilgi verirsen bizlerde birşeyler söyleyebiliriz belki ;)

royalmen ve Karakus bunu beğendi.
  3. Karakus

Karakus

Yer:
    Ankara
    İsim:
    Fatih KARAKUŞ
    Cihan bey kokudan kastınız yosun kokusu mu başka birşey mi? Mesela benim sık yaşadığım aydınlatmanın yaydığı ısı ile kulede biriken yem artıklarının birleşmesiyle oluşan bir koku var hafif lagımsı :) dip çekimi ve kule temizliği ile gideriyorum.

YMR_AY bunu beğendi.
  4. SEFERR

SEFERR

İsim:
    Sefer benli
    En guzeli tanklara havalandırma şart nemde sıkıntı yapıyor

5. cihan karip

cihan karip

İsim:
    yeniuye
    Havalandırma dan kastiniz yada kullandığınız sistem nedir

6. cihan karip

cihan karip

İsim:
    yeniuye
    Aynen öyle bendeki sorunda oğlum akvaryuma yem kutusunu komple boşaltmış suyu komple değiştirerek tüm temizliği yaptım ama o koku tüm eve sinmedi ise eğer hala biraz koku var gibi

7. Pennywise

Pennywise

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Levent Yaşar
    Birkaç gün arayla %20 su değişimi yapın 3 4 kere, aktif karbon bağlayın.

Sayfayı Paylaş