1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Akvaryumumu Tüm ekipmanları ve Balıkları ile hediye ediyorum

Başlığı 'Deniz Akvaryumu Malzeme İlanları' kategorisinde Çağdaş Gürbüz tarafından 8 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Çağdaş Gürbüz

Çağdaş Gürbüz

İsim:
    Çağdaş Gürbüz
    Merhaba Arkadaşlar
    Aşağıda resimleri bulunan 85*40*40cm boyutlarındaki akvaryumumu sürekli seyahat halinde olduğumdan bakmakta zorlandığım için akvaryum sahibi olmak isteyen arkadaşlara hediye edebilirim. Akvaryum ve balıklar Beylikdüzü'nde(beykent) evden teslim edilecektir.
    İçinde 300w ısıtıcı, 800l/h lik bir iç filtre,kaliteli bir hava motoru, kumları ve dekorları bulunmaktadır.
    Akvaryumun içerisinde 2 adet sarı prenses, 3 adet mavi kral, yavruluk içerisinde 12-13 adet sarı prenses yavrusu (1-1.5cm) bulunmaktadır.

Akvaryumun yanında birde ufak yavru akvaryumu 30*15*20cm içerisinde hırpalanmış olduğu için ayırdığım 2 adet sarı prenses bulunmaktadır. Akvaryum içinde ufak iç filtre ve 25w ısıtıcısı da vardır.

NoT: Akvaryum altındaki mobilyayı isteyen olursa 200tl ye verebilirim.

image2 (1).JPG image1 (1).JPG IMG_5492.JPG image1.JPG image2.JPG image1.jpeg

A.P Bot Yazı düzenlemesini kaydetti.: 11 Mayıs 2015
    duman ve Fatih BARLAS bunu beğendi.
  2. kemal mertkaan

kemal mertkaan

İsim:
    kemal mert
    Merhaba bir arkadaşım çok istiyo du dilerseniz ben ala bilirim yada telefon no yazın arkadaşa arattirm

3. Çağdaş Gürbüz

Çağdaş Gürbüz

İsim:
    Çağdaş Gürbüz
    Akvarum bir arkadaşımıza hediye edilmiştir. Adminlerden ricam mesajdan telefon numarası ve mail adresimin kaldırılmasıdır.
    İyi günler dilerim.

4. Pennywise

Pennywise

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Levent Yaşar
    Düzenleme yapılmıştır.

5. H.Kaya.Gemlik.

H.Kaya.Gemlik.

Yer:
    Gemlik-BURSA
    İsim:
    Hüseyin KAYA
    Çağdaş Bey örnek teşkil eden güzel davranışınız için, hobi adına size çok teşekkür ederim.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş