1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Akvaryumumun Yeni Dekarasyonu

Başlığı 'Tatlı Su Akvaryum Tanıtım Portalı' kategorisinde safak tarafından 3 Kasım 2009 başlatılmıştır.

1. safak

safak

Arkadaşlar paku ve astronot tankımın dekarasyonunu değiştirdim daha çok kütük ve bambular ile dekor yaptım.Bambuları kullanarak bir paludaryum dekoru yaptım.Yorumlarınızı bekliyorum.

2. salkayetrer

salkayetrer

Yer:
    Adana
    İsim:
    Seha

Çok güzel olmuş Şafak :) Yani biraz da olsa doğal ortamlarını taklit balıklar açısından rahatlatıcı olacaktır.Bir konuda edindiğim bilgiler ışığında aynı zamanda Bambu'nun akvaryumdaki nitratı azaltmada yardımcı olarak kullanıldığını öğrendim :) Şu anda akvaryumundaki bambu sayısı az ancak yinede bir miktar yararı olacaktır burda:gif Güzel ve yararlı bir dekorasyon.Eline sağlık :)

3. volkantr34

volkantr34

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Volkan

Akvaryum ufak resimlere bakılınca güzel gözüküyor.Elinize sağlık.. Fakat fotoğraflarınız o kadar büyük ki açarken bilgisayarda hayat duruyor.Kotalı interneti olan arkadaşlarımızında olacağını düşünürek resimlerimizi upload ederken resize image'ı işaretleyip 640*480'i işaretlerseniz hem resimleriniz daha çabuk açılır bu sayede herkes görür hemde daha çok eleştiri ve yorum alabilirsiniz.

Bu arada astronotlarınız büyümüş ilk resimlere nazaran.. naz:

4. fth-94

fth-94

Yer:
    Türkiye
    İsim:
    Fatih BAŞBAĞ

Bambular tamamen suyun içine daldırılırsa bir sorun olurmu ? Suyu severler diye biliyorum. Cichlidler için bir yararı olurmu bambuların. Almayı düşünüyorumda.

5. kaan07

kaan07

İsim:
    Kaan ÖNCÜ

Süpersin şafak böle devam et.

6. safak

safak

Fatih;
    Bambuların tamamı suyun içinde olsa bir şey olmaz.Ama tabikide 3/1'i dışarda olsa daha iyi olur.Birde kendi gözlemlerime göre gerçekten suyu netleştiriyorlar hemde daha hareketli oluyorlar.Sudaki nitrat oranınıda düşürüyormu.Sana da tavsiye ederim.

7. Muzikopat

Muzikopat

İsim:
    Hüseyin ÇELİK

Şafak güzel olmuş gerçekten. Tebrik ederim. Astronotllar da akvaryuma başka bir hava katmış. Ürkütücü görünüyorlar. :D

Bu arada resim boyutları hakkında da Volkan abiye katılıyorum.

Sayfayı Paylaş