1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Akvaryumun Camı

Başlığı 'Tatlı Su Donanım ve Ekipman Portalı' kategorisinde murat064 tarafından 5 Aralık 2013 başlatılmıştır.

1. murat064

murat064

Yer:
    uşak
    İsim:
    muratsavaşkol
    Arkadaşlar iyi geceler öncelikle,
    200lt akvaryumum vardı maalesef kayalıklar oluştururken aniden akvaryum camı patladı. Sebebini bilmiyorum 8-9mm lik çam kırıldı, şimdi 2 kafalı yunusum var erkek öldü. Bilmediğim bir nedenden öldü, şimdi 30lt yani ortalama 25-30lt lik bir akvaryum var dişi yunusum orda duruyor, sizce balığımı değiştirmeliyim yoksa akvaryumu mu? Cikletler hoşuma gidiyor ama akvaryum küçük başka bir akvaryumda alamayacağım ne yapmam lazım (Balığa da eziyet etmek istemiyorum).

2. suret

suret

Yer:
    istanbul
    İsim:
    Burak N
    Camı kırılan akvaryum tamir edilemiyor mu ?

3. murat064

murat064

Yer:
    uşak
    İsim:
    muratsavaşkol
    100 tl diyor bn akvaryum saten 150 içinde sadice 2 yunus vardii

4. lades

lades

İsim:
    Cem Tunç
    Yunus beslemeyi düşünüyorsan dişi yunusuna iyi bak elden çıkarma dişi yunuslar kolay bulunmuyor. Erkek yunus çok, alacağın erkek yunus çok agresif olmazsa iyi olur bence.

5. Snowblind

Snowblind

Yer:
    Manavgat
    Üstteki yorumlara ilaveten eklemek isterim.Şayet hiç bir şekilde tamir ettirme veya yenisini alma şansın yoksa balığı değiştirmen gerekecek.O balık o hacimde eziyet çeker sadece.

Sayfayı Paylaş