1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Akvaryumun son hali.

Başlığı 'Tatlısu Genel Konular Portalı' kategorisinde dulda tarafından 14 Eylül 2011 başlatılmıştır.

1. dulda

dulda

İsim:
    Cumali Örüç
    Arkadaşlar 65 lt lik akvaryumu mu hemen hemen tamamladım. Canlıları da yerine başkasını almak kaydı ile değiştirdim ( 2 adet japon balığı ve 1 adet melek balığını geri verdim yerine Neon ve molinezja aldım) . Şuan akvaryumum da aşağıdaki canlılar mevcut.

4 adet Poecilia Sphenops (siyah moli)
    2 adet Puntius conchonius
    13 adet Paracheirodon innesi(neon tetra)
    2 adet Tanichthys albonubes
    2 ader Glonojad ( çöpçü balık )
    2 adet Macrognathus aculeatus

Resimler aşağıdaki gibidir. Sizce yapmam gereken herhangi bir şey var mı? Yorumlar ile bana yardımcı olursanız sevinirim. Şuanda akvaryumun durumu gayet olağan ve bütün canlılar birbiri ile kavga etmeden yaşamaktalar :heyo: . Ama sizlerinde fikirlerini almak istiyordum.

2. ozgun_cyprus

ozgun_cyprus

Yer:
    KIBRIS
    İsim:
    Özgün Olguner
    Cevap: Akvaryumun son hali.

Bence orjinal ve güzel bir tasarım olmuş. Kendine has bir karaktere sahip, çeşitliliği bol bir dekor kullanmışsın. Dekor ve yapay bitkiler kalabalık yaratmış ama balıkların boyutları ve ihtiyaç duydukları hacme bakıldığında sorun teşkil edeceğini sanmam. Ellerinize sağlık :nazar:

3. ogurcay

ogurcay

Yer:
    Kadıköy/İSTANBUL
    İsim:
    Ozan Gürçay

Ben akvaryumda doğallık taraftarıyım:) Sizin yerinizde olsam yapay bitkileri ve ortadaki dekoru kesin çıkarır kütük ve kayalarla dekor yapardım....Saygılar

4. yaşayankaya

yaşayankaya

İsim:
    Kenan Kaya

Bende doğallıktan yana olanlardanım.Yapay bitki ve dekorlar bence göze daha fazla çarpıyor.Buda doğallıktan baya uzaklaştırıyor.Fakat yinede emeğe saygı :) elinize sağlık.

Sayfayı Paylaş