1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Alışveriş yaptığımız akvaryumcular

Başlığı 'Akvaryum Kahvesi' kategorisinde balyoznuri tarafından 27 Ekim 2010 başlatılmıştır.

1. balyoznuri

balyoznuri

İsim:
    Aytekin Öztürk
    Arkadaşlar kendi şehrinizde alışveriş yaptığınız akvaryumcuları burada paylaşırsanız hobiyle ilgilenen herkez faydalanmış olur. Bu konu belki daha önce açılmış olabilir ben görmedim açıldıysa mağzur görün beni.

İlk olarak ben yazayım. Ankarada ikamet etmekteyim. Kızılayda Cula akvaryum var adresi Cula Akvaryum ve Kuş Galerisi, Esin & Ali CULA, Bayındır 1. Sokak Aksoy çarşısı No: 27/13 Kızılay, 435 07 07 burada canlı doğuran ve bitki türlerinden birçok çeşit bulabilirsiniz. Ankarada bitki ve canlı doğuran konusunda tek geçerim gerçekten fiyalarıda çok uygun. Levent bey var her türlü sorunuzda sıklımadan yardımcı oluyor.

2. Musa akvaryum 8. Cadde 16. Sokak (Eski 73.Sokak) 86-A Emek-Ankara
    Merkez Telefon/Fax: 0312 222 1135 http://www.musaakvaryum.com burdada canlı doğuran,chicled türleri,tuzlu su balıkları ve bitki bulunuyor. Aradığınız herşeyi bulabilirsiniz. Tuzlı su konusunda çok deneyimliler. Zaten içeri girince akvaryumların yarısı tuzlu su balıklarıyla dolu olduğunu görüceksiniz.İnternet sitesi herzaman güncel tutuluyo bakabilirsiniz. Genelde Esat bey duruyo kendisi her konuda yardımcı olmaya çalışıyor.

İlgiliniz için çok teşekkürler. temel2:

Sayfayı Paylaş