1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Alabalık yemi?

Başlığı 'Akvaryum Yemi Araştırma Portalı' kategorisinde METİN SUVAR tarafından 13 Nisan 2011 başlatılmıştır.

1. METİN SUVAR

METİN SUVAR

İsim:
    METİN SUVAR
    Merhaba arkadaşlar canlı doğuranlarımın yavrularına alabalık yavru yemi veriyorum.Bence bu yem gelişmlerini hızlandırıyor,Varsa bu konuda yaşamış olduğunuz tecrübeleriniz veya fikir ve görüşlerinizi bekliyorum.

2. Heliak

Heliak

İsim:
    Anıl
    Cevap: Alabalık yemi?

Sanirim bir konuda olmasi lazimdi. Suan telefondan girdigim icin bulamiyorum. Ama yemde bir cesit madde vardi hizli gelismeleri icin. Oyle hatirliyorum.

METİN SUVAR bunu beğendi.
  3. fth-94

fth-94

Yer:
    Türkiye
    İsim:
    Fatih BAŞBAĞ
  4. reis

reis

İsim:
    Olcay Aksu

Abalıoğlu ve Bioacua marka yemleri hem yavrular hemde damzlıklarımda uzun yıllar kullandım.Bu yemler güzel.Birde daha ucuz olanları var ama tavsiye etmem.Suyu resmen lağım gibi yapıyor.Alabalık yemi kullanacaksan Abalıoğlu ve Bioacua dan şaşma.:ay:

METİN SUVAR bunu beğendi.
  5. METİN SUVAR

METİN SUVAR

İsim:
    METİN SUVAR

Öncelikle teşekkürler yardımlarınız için,Olcay abi ben canlı doğuran yavrularına veriyorum günde 2 kez,suyu kirletiyor doğrudur.Ben bu yemi buradaki bir alabalık çiftliğinden aldım toz halinde un gibi yani.Büyük varile doldurmuşlardı ama marka göremedim.Ben zaten bunu sadece yavrulara veriyorum,Büyüklere biraz küçük gibi bence çünkü dediğim gibi toz halinde o yüzden kullanmıyorum.

Sayfayı Paylaş