1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Albino Çöpçülerim.

Başlığı 'Akvaryum Kahvesi' kategorisinde LostRua tarafından 24 Haziran 2010 başlatılmıştır.

1. LostRua

LostRua

Yer:
    Konya
    İsim:
    Doğuş ARISOY
    Arkadaşlar buyrun buda benim albino çöpçüm. : )

Görüşlerinizi bekliyorum. : )

2. murer

murer Kıdemli Üye

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Murat ERCAN
    Çok şekerler Maaşallah.:nazar:

Ben seviyorum coryleri, tabanda ilk dikildiklerinde glossoları sökmeseler dahada seveceğim......

3. cirol

cirol

Yer:
    Avcılar-İSTANBUL
    İsim:
    İsmail ATEŞ
    Maşallah çok güzeller:nazar:bende bu türlere ilgi duymaya başladım şu benim dev tanka alsam'mı acaba:D

4. LostRua

LostRua

Yer:
    Konya
    İsim:
    Doğuş ARISOY
    Çok güzel ve tatlı gözüküyorlar normalde kıpır kıpırlar. Böyle bir pozlarını gördüm kaçırmak olmaz dedim. Gerçekten renk katıyorlar.

5. Lake Tanganyika

Lake Tanganyika

Yer:
    İstanbul/Tepekent
    İsim:
    Yavuz Kaçar
    Bencede akvaryuma renk katıyorlar bide 6-10 lu grup halinde oluca biri nereye hepsi oraya gidişi yok mu öldürüyor beni çok güzeller. Doğuş abi senin albinolarda güzelmiş maşallah. Ben alıcam yeniden corydoraslardan 10 bronz corydoras 10 tane Albino alıcam süper oluyor izlenmesi...

6. sconat

sconat

İsim:
    Ozan Sıdal
    Hareketli çöpçüler dip balığı hayranlığı farklıdır.

7. LostRua

LostRua

Yer:
    Konya
    İsim:
    Doğuş ARISOY
    Teşekkür ederim yorumlarınız için. Gerçekten akvaryuma canlılık katıyorlar. Bir bakıyorum sağ taraftalar bir bakıyorum bitkilerin arasında her yerde geziyorlar inanılmaz bir şekilde. Cüce vatozlara ve albinolara gerçekten bir düşkünlüğüm var çok farklılar ve çok güzel gözüküyorlar.

8. ozcan13

ozcan13

İsim:
    Özcan Kayahan
    Ya sizdeki çöpçüler korkak değilmi benimkiler beni gördüklerinde duman oluyorlar hatta arasıra cama felan çarpıyorlar.Bu kadar korkutacak naptıysam onlara.:D

9. LostRua

LostRua

Yer:
    Konya
    İsim:
    Doğuş ARISOY
    Özcan abi otururusan başlarında 24 saat böyle bir poz yakalayabilirsin. O kadar kıvır kıvırlar sürekli hareket ediyorlar bir baktım durmuslar hemen fotograf çekmek şart tabi ama meleklerde izin vermiyor alıştılar poz vermeye. : ) Onlarıda yemle filan durdurdum.

Sayfayı Paylaş