1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Albino Astronot

Başlığı 'Foruma Hediyeleriniz' kategorisinde Homeros tarafından 25 Nisan 2013 başlatılmıştır.

1. Homeros

Homeros

Yer:
    İstanbul/Beykoz
    İsim:
    Ömer ÇAKIR
    Arkadaşlar akvaryumuma 4 tane fazla geldiğinden birisini hediye vermek istiyorum. Elden, İstanbul Anadoluhisarından verebilirim. Sürekli hırpalıyorlar hayvancağızı artık birini verme zamanı geldi. En güzel renklisi, bana da alıştı. Üzülerek vermek zorundayım. Alan arkadaş kaç litre akvaryumda bakacağını ve kaç balıkla bakacağını belirtirse sevinirim. Teşekkürler.

Ekli Dosyalar:

vanlyy ve Alparslan bunu beğendi.
  2. H.Kaya.Gemlik.

H.Kaya.Gemlik.

Yer:
    Gemlik-BURSA
    İsim:
    Hüseyin KAYA
    Ömer çok doğru bir karar almışsın, kutlarım. Umarım yeni sahibi de en az senin kadar iyi bakacaktır.

3. Homeros

Homeros

Yer:
    İstanbul/Beykoz
    İsim:
    Ömer ÇAKIR
    Umarım. Bakalım ne kadar erken çıkarsa sahibi o kadar iyi şu an herkes için. :)

vanlyy bunu beğendi.
  4. H.Kaya.Gemlik.

H.Kaya.Gemlik.

Yer:
    Gemlik-BURSA
    İsim:
    Hüseyin KAYA
    Bence iki günün sonunda isteyen çıkmazsa, fazla beklemenin bir anlamı yok. Balığı akvaryumcuya vererek yem yada malzeme alırsın.

5. farukzafer

farukzafer

İsim:
    Faruk Zafer
    Akvaryumcuya vermeniz en mantıklısı 5 liraya sayar ihtiyacınız olan birşey alırsınız.

6. Homeros

Homeros

Yer:
    İstanbul/Beykoz
    İsim:
    Ömer ÇAKIR
    Aslında hiç bir şeye ihtiyacım yok :) Hobiciye vermeyi tercih ederim. Bir kaç yere daha haber salmak lazım. Yalnız ilginç olan. astronotlar gerçekten çok dayanıklı. 1 günde toparladı resmen balık. Her tarafı yara bere içindeydi; fakat hemen iyileşmesi beni şaşırttı. Belki akvaryum bakımını aksatmamamın bunda etkisi vardır.

H.Kaya.Gemlik. bunu beğendi.
  7. H.Kaya.Gemlik.

H.Kaya.Gemlik.

Yer:
    Gemlik-BURSA
    İsim:
    Hüseyin KAYA
    Ömer balığı ne yaptın?

8. Homeros

Homeros

Yer:
    İstanbul/Beykoz
    İsim:
    Ömer ÇAKIR
    Şu an duruyor Hüseyin abi. Pek kavga etmiyorlar. Bunları verip iceman ya da daffodil alıcam; çünkü 300 ltde bakılması zor balıklar. 1 tane bırakmam gerekiyor oda görsel açıdan çok tatmin edici değil. :)

9. H.Kaya.Gemlik.

H.Kaya.Gemlik.

Yer:
    Gemlik-BURSA
    İsim:
    Hüseyin KAYA
    İceman en doğru seçim. Bence Daffodil anlatıldığı gibi bir balık değil. Eş tutmuş balıklar diğerlerine akvaryumu dar ediyor. İceman'ı araştır.

10. Homeros

Homeros

Yer:
    İstanbul/Beykoz
    İsim:
    Ömer ÇAKIR
    Doğrudur abi sen bakıyordun daffodil. Renk olarak da iceman daha hoş. ama önce astronotları vermem gerekiyor birilerine :))

H.Kaya.Gemlik. bunu beğendi.
  11. H.Kaya.Gemlik.

H.Kaya.Gemlik.

Yer:
    Gemlik-BURSA
    İsim:
    Hüseyin KAYA
    Ben çiftler oturana kadar çok kayıp verdim. Yavru aldım, hadi yavruları koruma kavgaları başladı. Hepsini hediye ettim, kurtuldum. Besleyeceğimiz balıklar için karar vermeden, hakkında çok iyi araştırma yapmak lazım. Yanlış seçimlerde insan üzülüyor, hayal kırıklığı yaşıyor. Bir an önce istediğin akvaryumu kurmanı dilerim.

Homeros bunu beğendi.
  12. Homeros

Homeros

Yer:
    İstanbul/Beykoz
    İsim:
    Ömer ÇAKIR
    Teşekkür ederim. Daffodili çok araştırdım. Yavrularına hatta torunlarına sahip çıkan balıklar deniyor. Ama Belki sadece kendi soyunadır bu kadar ilgi :)

13. H.Kaya.Gemlik.

H.Kaya.Gemlik.

Yer:
    Gemlik-BURSA
    İsim:
    Hüseyin KAYA
    Bende okuduklarıma kapılarak, heves etmiştim. Üstelik gelen balıkların hepsi kardeş idi. En doğrusu eş tutma olgunluğuna eriştiklerinde hemen ayırmak. Yoksa kırım kaçınılmaz. Brikardiler daha uyumlu oluyormuş. Belkide ben gerekli şartları sağlayamadım.

14. Homeros

Homeros

Yer:
    İstanbul/Beykoz
    İsim:
    Ömer ÇAKIR
    Kaç litrelik bir akvaryumda baktın peki Hüseyin abi.

15. H.Kaya.Gemlik.

H.Kaya.Gemlik.

Yer:
    Gemlik-BURSA
    İsim:
    Hüseyin KAYA
    80 litre de.

16. djhsynspn

djhsynspn

Yer:
    istabul
    İsim:
    hüseyin çalıkıran
    mesafe olmasaydı bende alabilirdim canlıyı

17. Homeros

Homeros

Yer:
    İstanbul/Beykoz
    İsim:
    Ömer ÇAKIR
    Hayırlısı olsun.

Hala bende balık yani isteyen olursa verebilirim.

Sayfayı Paylaş