1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Albino Cüce Vatoz Tanıma ve Ayırım Anahtarı

Başlığı 'Japon, Vatoz, Çöpçü ve Diğer' kategorisinde Neverlander tarafından 18 Mart 2009 başlatılmıştır.

1. uozgul

uozgul

Yer:
    Afyon
    İsim:
    ÜMİT ÖZGÜL
    Bizi bilgilendiğin için sağol abdullah hocam birde üreme ile alakalı bilgiler versen ne güzel olacak...
    Benim albino cücevatozlardan bu yıl bitene kadar yavru alamazsam delirecem 100 litreden fazla akvaryum denildi 125 litre küp yaptırdım midye kabuğu dediler 3er tane koydum yok dişiler fazla seçenek oldu mu erkeğe zor olur 1 tane kalsın büyüğünden dediler fazlasını çıkarttım şelale filitre üstten su akışı olsun dediler borulu yağmurlama şelale filitre yaptım haftada 2 gün salatalık veriyorum başka ne yapacam bilmiyorum artık

2. volkantr34

volkantr34

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Volkan
    Ümit bey forumumuzda yok yok. Yeterki arayın. :) Sayın Tuna SOYLU'nun vakit ve emek harcayıp portal ailesi için paylaştığı vatoz üretimi hakkında ki her türlü detaylı bilgiyi bu 2 linkten öğrenebilirsiniz.

http://www.akvaryumportali.com/thre...timi-hakkındaki-bilinmesi-gerekenler-(Bölüm-1)
    http://www.akvaryumportali.com/thre...timi-hakkındaki-bilinmesi-gerekenler-(Bölüm-2)

Saygılar

Not : Konular üretim bölümüne yeni taşındı.Tatlı su türleri bölümünde olduğundan gözünüzden kaçmış olabilir.

3. Selman

Selman

İsim:
    aytekin
    Cevap: Albino Cüce Vatoz Tanıma ve Ayırım Anahtarı

Albino Cüce Vatoz Tanıma ve Ayırım Anahtarı
    konusunu başka bir sitede bilgi amaclı yayınlaya bilir miyim .

4. reis

reis

İsim:
    Olcay Aksu

Kaynak belirterek yayınlayabilirsiniz Aytekin bey.

5. Uzman

Uzman

İsim:
    Ahmet Çalışkan

Çok faydalı Bir Paylaşım kardeşim emegine saglık Saglıklı Balıklar dilerim. em34:

6. TencoMelih

TencoMelih

Yer:
    Karabük
    İsim:
    Melih
    Yakında bende başlayacağım

7. yasar4401

yasar4401

İsim:
    yaşar ölmez
    ilginize teşekür ederim şimdiden
    Slm arkadaşlar ben yeni üye oldum herkese hayırlı akşamlar
    benim öğrenmek istediğim bir konu var bana yardımcı olur musunuz.
    bende Gold kırmızı göz vatoz larım var bugün akşam üstü çiftlerden biri yumurtlamaya başladı fakat kavanozunun içine bir yere sabitleme yapmamışlar kavanozun içinde top şeklinde yumurtalar sallanıyor ne yapmalıyım yardımcı olur musunuz bana .

8. yasar4401

yasar4401

İsim:
    yaşar ölmez
    Slm arkadaşlar ben yeni üye oldum herkese hayırlı akşamlar
    benim öğrenmek istediğim bir konu var bana yardımcı olur musunuz.
    bende Gold kırmızı göz vatoz larım var bugün akşam üstü çiftlerden biri yumurtlamaya başladı fakat kavanozunun içine bir yere sabitleme yapmamışlar kavanozun içinde top şeklinde yumurtalar sallanıyor ne yapmalıyım yardımcı olur musunuz bana .

Sayfayı Paylaş