1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

albino vatoz

Başlığı 'Japon, Vatoz, Çöpçü ve Diğer' kategorisinde Erman_GÜNDOĞDU tarafından 15 Temmuz 2011 başlatılmıştır.

1. Erman_GÜNDOĞDU

Erman_GÜNDOĞDU

İsim:
    Erman Gündoğdu
    İki tane albino vatoz almıştım.Biri ölünce yanına iki tane daha ilave ettim.Ancak son aldığım iki vatozun karın bölgesi siyaha yakın koyu yeşil daha önceden aldığım sarı üstü ile aynı renk ama diğerlerinin karnındaki siyahlık nedir neden böyle bilen varsa yardımcı olurmusunuz?saygılar:gif

Tecrübeli arkadaşların yardımını bekliyorum...

2. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Cevap: albino vatoz

Erman fotoğraf olmadan yorum gelmez bu konuya. Türü farklıdır, dişi erkek farkıdır, birinin gazı diğerinin midesinde taş vardır vs. Fotoğraf eklersen iyi olur.

3. Erman_GÜNDOĞDU

Erman_GÜNDOĞDU

İsim:
    Erman Gündoğdu

En kısa zamanda yükleyeceğim bende çok merak ediyorum bunu paylaşmalıyım...:der::smiley33:

4. Erman_GÜNDOĞDU

Erman_GÜNDOĞDU

İsim:
    Erman Gündoğdu

Sizce normal mi?Diğer vatozumun karnı üst tarafı gibi sarı buna bir anlam veremedim...

5. Erman_GÜNDOĞDU

Erman_GÜNDOĞDU

İsim:
    Erman Gündoğdu

Kimsede albino vatoz yokmu?

6. Selman

Selman

İsim:
    aytekin

Gayet normal birşey olmaz bu şekilde olması iyi

7. Erman_GÜNDOĞDU

Erman_GÜNDOĞDU

İsim:
    Erman Gündoğdu

Ben beslenmelerine uygun olmayan yemlerle beslendiğinden olduğunu düşünmüştüm ama öyle olabilir çünkü ben özel yemlerle beslememe rağmen hiç bir değişiklik olmadı demekki normal...Teşekkürlersaygılar:gifsaygılar:gifsaygılar:gif

Sayfayı Paylaş