1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
  Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Alpay canlı performans

Başlığı 'Hayata Dair Her şey' kategorisinde KGEYGS tarafından 3 Nisan 2013 başlatılmıştır.

 1. KGEYGS

  KGEYGS

  Mesajlar:
  4.527
  Yer:
  ANKARA
  İsim:
  Yusuf Şahin
  Geçen gün bir otizm derneğinin düzenlediği yemeğe katıldık. Hayata tutunmalarına, onlara kul köle olan desteklerini her daim esirgemeyen ebeveynlerin mücadelelerine hayran kaldım. Tabiki şükrederek, kanlı göz yaşlarımızı içimize döktük. Gecenin birçok destekçisi vardı. Ünlü sanatçı da bunların arasında. Sayamayacağım bir çok parçayı canlı canlı dinlemek müthişti, Yaşına rağmen, nefesine ayıracağı enerjisini sahne şovuna harcamaktan çekinmedi. Fabrika kızı zaten muhteşem, "Eylülde gel" parçasının tamamını sunamadım, e bu şarkıda dans etmeden olmaz, çekemediğim kısmı kendime ayırdım:)

   
  cirol, Kızıldeniz Akvaryum, vanlyy ve diğer 5 kişi bunu beğendi.
 2. H.Kaya.Gemlik.

  H.Kaya.Gemlik.

  Mesajlar:
  922
  Yer:
  Gemlik-BURSA
  İsim:
  Hüseyin KAYA
  İlerlemiş yaşına rağmen performans harika. Ses desen, şahsa özgü, mükemmel. Böylesine anlamlı bir geceye verdiğiniz destek için teşekkürler. Gönül isterdi ki attığımız SMS lere ilaveten daha büyük katkılar sunalım. Sizler gibi
  o anne ve babaların yanında olarak da destek verelim. Ne yazık ki her şey imkanlar dahilinde.
  Tekrar teşekkürler Yusuf kardeşim.
   
  KGEYGS bunu beğendi.
 3. YMR_AY

  YMR_AY

  Mesajlar:
  10.100
  Yer:
  İstanbul
  Otizim çok farklı bir dalda olsa engelli vatandaş olmaktan kıl payı sıyıran biri olarak çokda yazmak istemiyorum ama inanın o evdeki ışık sönüyor.Yok yani.. bunu ifade edebileceğim kelimeler yok.Komple ağız tadınız değişiyor işte.Bazı hastalıların tedavisinde toplum olarak çok yardımca hazır tutum izleniyor.Umarım bu yardımlar yerine ulaşıyordur.Bazı tedaviler okadar uzun soluklu oluyorki buna ailelerin maddi manevi güçlerinin yetmesine imkan yok.Tekerlekli sandalye,özellikle tekerlekli wc ihtiyacın en büyük bölümünü oluşturuyor.Ve bunlar çok büyük paralar değil.
   
 4. veysel

  veysel

  Mesajlar:
  15.629
  Yer:
  ankara (aydın)
  12 yıl yürüme engelli sadece yatan hastaya bakmanın ne demek olduğunu yakından bilen biri olarak insan hayatını ne kadar değiştirdiği tedavilerin, hastadaki anlık değişmelerin ne kadar zor olduğunu yaşamayan bilemez. Yağmur hanımın dediği gibi özellikle wc ihtiyacının bakan kişide ve yatan hastada bıraktığı psikolojik durum o kadar kötü ki anlatamam.
   
  H.Kaya.Gemlik., KGEYGS ve vanlyy bunu beğendi.
 5. vanlyy

  vanlyy

  Mesajlar:
  383
  Yer:
  van merkez
  Emeği geçen tüm insanlara teşekkür ederim. Engelsiz bir hayat dileğiyle...
   
  H.Kaya.Gemlik. ve veysel bunu beğendi.
 6. YMR_AY

  YMR_AY

  Mesajlar:
  10.100
  Yer:
  İstanbul
  Ya ben yatan kişi olarak biliyorum.Hasta her zaman aksi ve kaprisli.Bakan kişinin gözünden tabikide hayatı zor ama bir hayatı var.Bu hayat kavramı asla gülmek, eğlenmek, ışıltılı ortamlarda kadeh elinde çikanga linga demek değil ama var.Hayat yok demek bırak sosyal hayata katılıp kaldırımdan inememek; ne bileyim sen kendin yıkanamıyorsun,su yakınında değilse içemiyorsun,tek kolun çalışmadığında gömlek düğmeni ilikleyemiyorsun demek.Her şey güzel,pırıl pırıl yatıyorsun ama küçücük bir arı saldırıyor ve sen allahın cezası yataktan kaçamıyorsun bile demek.
   
  H.Kaya.Gemlik. ve veysel bunu beğendi.
 7. veysel

  veysel

  Mesajlar:
  15.629
  Yer:
  ankara (aydın)
  Bunların üstüne yazılacak söylenecek söz yok daha ne kadar güzel açıklanır.
   
  H.Kaya.Gemlik. bunu beğendi.
 8. YMR_AY

  YMR_AY

  Mesajlar:
  10.100
  Yer:
  İstanbul
  Sonrası daha acı Veysel bey.Siz canınızı dişinize takıp o yataktan çıkmayı beceriyorsunuz.Hatta hastaneden çıkıyorsunuz.Hastanede sizde onlardan birisiniz.Yaptınız her şey bir başarı.Dışarsı çok zalim.O lanet olası bayan çantasının omuzunuzda bir türlü dumasını beceremiyorsunuz.Topallamayı bir şekilde ayağımı midye kestide diye savuşturuyorsunuzda yürürken ayağınızdan çıktığını bilmediğiniz ayakkabıyı kendinize bile açıklayamıyorsunuz.
   
  H.Kaya.Gemlik. ve veysel bunu beğendi.
 9. KGEYGS

  KGEYGS

  Mesajlar:
  4.527
  Yer:
  ANKARA
  İsim:
  Yusuf Şahin
  Yağmur, çektiğin acının her damlasının karşılığını mutluluk, sevinç her ne ise alırsın umarım.


  Sent from my iPhone using Tapatalk
   
  YMR_AY, H.Kaya.Gemlik. ve veysel bunu beğendi.
 10. veysel

  veysel

  Mesajlar:
  15.629
  Yer:
  ankara (aydın)
  En içten dileklerimle bundan sonraki her gününüzün mutlu ve sevinçli neşe içinde geçmesini temenni ederim. İnanın bu konuştuklarımı şu koca Ankara'da yüz yüze konuşacak hatta konuştuğumda canıyla kanıyla dinleyecek insan yok denecek kadar az. Hatta abartmıyorum yok. Onun için soğudum çevremdekilerden çoğu duyarsız ve yozlaşmış. Dinler gibi yapıp otuz saniye sonra hiç olmamış gibi davrananlar yok mu hele, daha ne diyeyim. İyi ki burası var hepimize mutlu, sağlıklı ve gönlümüzden geçen şekilde günlerimizin geçmesini diliyorum.
   
  KGEYGS, YMR_AY ve H.Kaya.Gemlik. bunu beğendi.
 11. YMR_AY

  YMR_AY

  Mesajlar:
  10.100
  Yer:
  İstanbul
  İyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim.:) O zamanlarda evin içinde yaşananlardan bir dilimdi sadece.Görüntü olarak hiçbir sekel kalmadan düzeldim.Ailemin çok emeği var bunda.
   
  veysel bunu beğendi.
 12. H.Kaya.Gemlik.

  H.Kaya.Gemlik.

  Mesajlar:
  922
  Yer:
  Gemlik-BURSA
  İsim:
  Hüseyin KAYA
  Allah bir daha da öyle günler yaşatmasın.
   
  YMR_AY bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş