1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Amazon Akvaryum-Karışık Türler (Doğal Ortam)

Başlığı 'Tatlısu Genel Konular Portalı' kategorisinde By_KadircaN tarafından 9 Ocak 2010 başlatılmıştır.

1. By_KadircaN

By_KadircaN

İsim:
    Kadircan Kurt
    Merhaba arkadaşlar internette Yavuz'la (Tangayika_Lake) ile araştırma yaparken rastladığımız bir siteyi paylaşmak istedik bu amazon akvaryumu yurt dışında oluşturulmuş doğal ortama yakın çok güzel bir akvaryumdur.İçinde her türden karışık balıklar hatta timsah su kaplumbağası gibi canlılarda var.Canlı bitkiler kökler gerçekten çok güzel bir akvaryum timsah ve kaplumbağalar için dinlenme yerleri balıkların rahat edebileceği yüzülecek ortam bölge yapan balıklar için kayalık ortam her şey düşünülmüş bu akvaryumda ve doğal ortama yakın olmuş.İçinde doğal ortamda bulunmayan Flower Horn gibi balıklarda mevcut gerçekten çok güzel bir çalışma olmuş...
    Sitenin Linki: http://www.flower-horn.de/amazonas_tank2.html

2. Lake Tanganyika

Lake Tanganyika

Yer:
    İstanbul/Tepekent
    İsim:
    Yavuz Kaçar

Merhabalar efendim. :) Kadircan bahsetmiş hepsiden bende direk türlere giriyorum Kadircan bazı türleri bilemediği için ben yazıyorum.

İçindeki Türler: Arowanalar, Flower Hornlar, Astronotlar, Pacular, Pangasiuslar, Tiger Fishs, Cat Fishs, Timsahlar, Su kaplumbağaları. Tam olarak bu türler var vede Bildiğimiz Papağanlar var. :) Umarım beğenirsiniz.
    saygılar:gif

3. murer

murer Kıdemli Üye

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Murat ERCAN

Arkadaşlar aranızda muhabbetlerinizi özelden yapın lütfen.

Paylaşımınız için ikinizede teşekkürler. em34:

4. By_KadircaN

By_KadircaN

İsim:
    Kadircan Kurt

Sağol Murat abi bizim burayada büyük dev bir akvaryum kurulucağı söylentisi var bakalım nasıl bir yer olucak şuan için bilgi verilmemiş sadece yapılacağı yazıyor tatlı veya tuzlu su olup olmadığı veya boyutunu belirtmemişler ama inşallah bu resimlerdeki gibi bir yer olur... :)

Sayfayı Paylaş