1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Amazonumtrak Bişeyler

Başlığı 'Tatlı Su Akvaryum Tanıtım Portalı' kategorisinde Utik tarafından 2 Haziran 2014 başlatılmıştır.

1. Utik

Utik

Yer:
    İzmir
    İsim:
    Utku Çallak
    150 litre akvaryumumda 2 melek, 7 pristella tetra, 6 penguen tetra, 2 cüce vatoz ve geçici olarak 1 plati besliyorum.Biraz düzenleme yaptım 1 mangrov kökü daha ekledim.Anubiaslar amazona biraz aykırı ama diğer türlü çok boş duracaktı.Biraz çöpçü eklemeyi planlıyorum.Melekleri çıkarıp cüce cichlid ve neon tetra mi eklesem emin olamadım.Buarada kumumun türünü ve ph etkisini söyleyebilecek var mı.Black water akvaryumuda düşünüyorum aslında ama emin değilim.Önerilerinizi bekliyorum.Kumla biraz oynamam nedeniyle su biraz bulanık kusura bakmayın.

[​IMG] [​IMG] [​IMG]

veysel bunu beğendi.
  2. Kadir16

Kadir16

Yer:
    Bursa/Yıldırım
    İsim:
    Kadir Öztürk
    güzel olmuş ama baya bir boş kalmış bence

3. Utik

Utik

Yer:
    İzmir
    İsim:
    Utku Çallak
    Teşekkürler biraz daha bitki eklemeyi planlıyorum.Kökte ekleyebilirim.Sera blackwater aquatan hakkında fikrinizi alabilir miyim?

4. Kadir16

Kadir16

Yer:
    Bursa/Yıldırım
    İsim:
    Kadir Öztürk
    Kullanılmasında sakınca olmayan bir ilaç su değerlerini düzenliyor birazda renk olarak değiştiriyo amazon grubuna uygun bir ilaç.

Utik bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş