1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Amerika'dan Aldığım İthal Yapay Mercanlar

Başlığı 'Deniz Akvaryumu Malzeme İlanları' kategorisinde King Elvis tarafından 24 Aralık 2014 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. King Elvis

King Elvis

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Aşkın Önver
    Marin tankım için Amerika California dan fazladan getirttiğim 4 adet yapay mercanı satılıktır
    özellikle MARİN TANKI hobicilerine tavsiye edeceğim kendi tankımda da kullandığım gerçeğe yakın mercanlardır. Satışa sunulan yapay mercanların hammaddesi ana renklerinden kalıba döküldüğünden yani sonradan boyanmadığından salınım yapmamaktadır , tamamı saltwater ve fish safe mercanlardır .

İSTANBUL teslim fiyatlardır .

CORAL SATILIK 11.jpg CORAL SATILIK 22.jpg CORAL SATILIK 44.jpg CORAL SATILIK 333.jpg

Yapay mercanları kullandığım MARIN TANKIM

new corl.jpg1.jpg

CORAL SATILIK 11.jpg55.jpg55.jpg ÖRNEK 1.jpg ÖRNEK 3.jpg ÖRNEK2.jpg CORAL SATILIK 11.jpg55.jpg55.jpg ÖRNEK 1.jpg ÖRNEK 3.jpg ÖRNEK2.jpg

ciminli2424, samurai, Zaferiksir ve diğer 8 kişi bunu beğendi.
  2. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Şaşırtıcı derecede beklemediğim kadar güzel bir görüntü olmuş. Balık akvaryumları için sürdürülebilir hobi adına da güzel malzemeler.

King Elvis bunu beğendi.
  3. King Elvis

King Elvis

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Aşkın Önver
    Senin değerli yorumlarını almak güzel Temel üstat , çok teşekkürler ...

4. ka2n

ka2n

Yer:
    Ankara
    İsim:
    Kaan AYDINOĞLU
    Hocam cok hos duruyor tankiniz ama birsey sormak istiyorum izninizle. Ne kadar suredir tankta acna mercanlar? Yosun temizligini nasil yapiyorsunuz? Ankaradaki bir akvaryumcuda sanirim birkqc tonluk dev bir kopekbaligi tanki var. Orda da bu tarz malzemeler kullanmislar ama suan hepsi yemyesil, gari bir goruntu olusmus.

5. King Elvis

King Elvis

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Aşkın Önver
    tankımda yaklaşık 3 aydır kullanıyorum bugüne kadar bir yosunlanma ile karşılaşmadım.... uzun vade de şayet yosunlanma olursa su değişiminde yapay mercanlar bir fırça yardımı ile temizlenebilir zaten kayaya sabit olmadığından kolayca çıkarılabilir , bir çok marin tankına sahip hobici arkadaşım tankta boş kaya seyretmenin çok keyifli olmadığını düşünüyor bende aynı fikirdeyim , tuzlu su ve balık safe olan bu yapay mercanlar sayesinde istenilen balık ( reef safe olmayanlar dahil ) kolayca beslenebilir ayrıca tankın görselliğide artar , .

YMR_AY ve ka2n bunu beğendi.
  6. harfuzmani

harfuzmani

Yer:
    Bursa
    Aşkın Bey aşağıdaki konuda paylaşımınızda mercanları gireli yaklaşık 20 gün olmuş, acaba bahsettiğiniz 3 aylık dilim başka mercanlar için mi geçerlidir?
    Bende bu sorunlarının olduğunu bildiğimden ve tankımda istediğimden sonuçları yakından takip ediyorum.

http://www.akvaryumportali.com/index.php?threads/Artificial-Coral---Yada-Hobide-Özgürlük.18971/

7. osman197525

osman197525

İsim:
    osman özmen
    Ne kadar fiyatları?

8. King Elvis

King Elvis

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Aşkın Önver
    Resimlerin üzerlerinde yazıyor

9. King Elvis

King Elvis

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Aşkın Önver
    marin tankını Eylül ayının ilk haftası kurdum , ay sonunda 4 yapay mercan ekledim ( acropora,suncoral) 2-3 ay baktım ne yosunlanma var ne salınım , diğer mercanları sipariş verdim resimde gördüğünüz acropora ve arkadaki kırmızı olan yapay mercan image.jpg tankı kurduğum zaman çekildi http://www.youtube.com/watch?v=1O86GE_Zlso bu tank 8 yaşında....

10. King Elvis

King Elvis

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Aşkın Önver
    Yapay mercanlar bir esnafa satılmıştır konu kilitlenebilir

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş