1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Amonyum Zehirlenmesi Mi ?

Başlığı 'Tatlı Su Hastalık Tedavi Portalı' kategorisinde Rador tarafından 7 Mart 2010 başlatılmıştır.

1. Rador

Rador

İsim:
    Rador
    Merhaba...

Bugün sarı prenses'imde kendi ekseni etrafında döndüğünü gördüm.30 sn.içerisinde düzeldi fakat 1-2 böyle yaptı sonra yapmadı.Akvaryumun suyunu 2 gün önce değiştirmiştim.Diğer balıklar sağlam ve yem yiyorlar.Amonyum olsa ötekiler de böyle yapardı sanırım.Ama bunu görmeden önce biraz marul yesinler diye küçük küçük attım akvaryuma.Ondan 10 dk sonra gördüm.Sebep nedir ?

Lütfen yorumlarınızdan beni mahrum etmeyin konu çok ciddi... :(

2. zngtnng

zngtnng

Bu üstünlük kurma ve çiftleşme evrelerinde olan bir hareket doğru anladıysam.

3. Rador

Rador

İsim:
    Rador

Öldü ya of soğudum iyice hobiden :( Ağzı son derece açıktı ölü bulduğumda hatırlamak bile istemiyorum montz: montz:

4. cirol

cirol

Yer:
    Avcılar-İSTANBUL
    İsim:
    İsmail ATEŞ

Ümit kardeşim şunu anlamak istiyorum diğer bir konunda snow prens olduğunu ve onuda kaybettiğini yazdın aynı tank içindelermi bu balıklar tankının resmini paylaşırsan iyi olur .Açtığın konularda hangi balıklar hangi tanka çözemedin açıkcası resimleri paylaştığında belki sana daha sağlıklı bilgiler verebileceğimiz düşüncesindeyim.

Sayfayı Paylaş