1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Anemon akvaryum katili

Başlığı 'Hastalık/Parazit Tanı ve Tedavileri' kategorisinde cesur tarafından 8 Nisan 2015 başlatılmıştır.

1. cesur

cesur

İsim:
    cesur erel
    Arkadaslar akvaryum da anemon dalga motoruna cıkmıs ve kollarını kaptırmıs palyaco, karidesler ve goby haric ne kadar balığım varsa hepsi ölmüş bunun icin bilgi verirseniz sevinirim bu talihsiz olay balıklarımın öldüğüne mi yanim giden onca paraya mı su degisimi ne kadar yapmalıyım

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

2. veysel

veysel

Yer:
    ankara (aydın)
    Bir an evvel köklü su değişimi yapın, yüzde 50 gibi. Karbon bağlayın çalışın. Ps biraz sulu toplatılsın. Anemonları bu yüzden sevmiyorum geçmiş olsun.

YMR_AY ve cesur bunu beğendi.
  3. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Gezen anemona önlem almak gerekir, geçmiş olsun olabiliyor bu. % 40-50 civarı su değişimi ve aktif karbon kullanımı toparlar sistemi. Su süt kıvamı olmuştur biraz.

cesur bunu beğendi.
  4. cesur

cesur

İsim:
    cesur erel
    Abi sormayın valla cok kötü oldum bi gittim eve göz bebeğim blue tang ufacık almıstım kocaman yaptım yellow tang desen öyle 10 tane kayıpla ben bu akvaryumu kapatırım sanırım yapıcam dediğinizi

5. veysel

veysel

Yer:
    ankara (aydın)
    Bu şekil durumları genelde çoğumuz yaşıyoruz, havlu atmamak lazım. Düzene girer yavaş yavaş.

cesur bunu beğendi.
  6. cesur

cesur

İsim:
    cesur erel
    Eyvallah veysel abi ama gercekten cok can sıkıcı anemonda yasıyor üstelik daha inat yapar gibi actı kendini sinirden beslemedim inan

veysel bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş