1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Anemon Yer Değiştirme

Başlığı 'Anemonlar ve Omurgasızlar Portalı' kategorisinde YIKIKTEMO tarafından 25 Mart 2013 başlatılmıştır.

1. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Anemon yer değişimi çoğu besleyen arkadaşın yaşadı bir konu ama bence bir çok arkadaş anemonu kendi zevkine göre konumlandırmak ister. Aslında bu mümkün ama beslediğimiz anemon türlerinin aslında hiçte basit bir canlı olmadığını videodan izleyebilirsiniz.

Bazı durumlarda deniz anemonu sadece yer değişimi yapmıyor, aynı zamanda düşmanına saldırıyor, tepkiye göre ilginç şekilde olay yerinden uzaklaşabiliyor.

Anemon Yer değiştirme Videosu

TencoMelih, Bozzzok, FRK34 ve diğer 14 kişi bunu beğendi.
  2. Ateş Billur

Ateş Billur

İsim:
    Ateş Billur
    Mükemmel..

3. Okurt

Okurt

İsim:
    Özdemir Kurtman
    Hakikaten çok ilginç, bu kadar çevik bir türünün olabileceğini hiç düşünmezdim.

4. murat parin

murat parin

Yer:
    pendik/istanbul
    İsim:
    murat
    Temel abi mercana benzedikleri için herhalde beklentilerimiz bu şekilde gelişiyor.Ama en iyi anemon hangisi diye soran olursa kayanın arkasına saklanmayan efendi efendi oturan anemon derim.:D

grafikdelisi ve veysel bunu beğendi.
  5. veysel

veysel

Yer:
    ankara (aydın)
    Çıkmadı mı daha kayanın arkasından senin anemon, çıkmadıysa bu videoyu seyrettir tehdit et onu.:D

6. murat parin

murat parin

Yer:
    pendik/istanbul
    İsim:
    murat
    veysel abi öyle bir tutunmuşki üstüne dört kat çıksan banamısın demez radial temel atmış kayaya mübarek.:D Tomatolarda içinde onlarda arkada takılıyor.Yer değiştirmesi için besleme yapmadım olmadı ,akıntıda tutmadı.Üzerine led lamba yakıcam rahatsız olur belki.temo27

veysel bunu beğendi.
  7. veysel

veysel

Yer:
    ankara (aydın)
    Çok aydınlatmadan rahatsız oluyorlarmış dediğin gibi, hatırlıyorum forumda yazılmıştı anemon ışıktan rahatsız oldu yer değiştirdi diye ama kimdi bilemedim şimdi.

murat parin bunu beğendi.
  8. KGEYGS

KGEYGS

Yer:
    ANKARA
    İsim:
    Yusuf Şahin
    Abi bu yer değiştirmiyor Nirvaana'ya erdi resmen :D Harika bir video. Ben de mushrooma şaşırıyordum 2 cm kıpırdadı diye

9. taakaa

taakaa

İsim:
    Doğan AYDIN
    Çok hoşuma gitti ya ,videoyu çeken adam yerinde olmayı çok isterdim

10. halilkocan

halilkocan

İsim:
    halil kocan
    Vay arkadas bu ne böyle bizim domateslerde benzemiyor değil .

Seyyar cihazdan online.

11. argento76

argento76

Yer:
    istanbul
    İsim:
    bülent
    benim bubble rose da flo ları açıyorum pek ilgilenmiyor. 20w led pro yu açıyorum ozaman ışığa doğru açıyor ??

12. kayhan

kayhan

Yer:
    izmir
    İsim:
    coskun
    Arkadaşlar Benim buble anemonumda aynı bu şekilde geceleri uçarak mı desem yüzerek mi desem akvaryum içinde dolaşmaya başladı gündüzleri ışık yandığında da eski yerine gelip açıyor. geceleri rahatsız eden bir şeymi var acaba anlam veremedim

Sayfayı Paylaş