1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Ani ölümün sebebi nedir?

Başlığı 'Tatlı Su Hastalık Tedavi Portalı' kategorisinde estrab tarafından 29 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

1. estrab

estrab

İsim:
    Hasan Şahin
    Dün akşam akvaryumda hiç bir sıkıntı yoktu,aradan bir saat geçti 2 auratus balığımdan biri oldü,digeride bir saat sonra öldü.İlk balıklarımadandılar ve gayet saglıklıydılar,nasıl oldu anlamadım,gördügüm kadarıyla hiç bir hastalık belirtileri yoktu.en son balık kafasını sertçe kumun içine sokmaya çalışıyordu,ayırdım balığı ama bir faydası olmadı.şimdi korkuyorum aynı hastalık diger balıkları da etkilerse,yardımcı olabilir misiniz ne yapmam gerekiyor?bu aradada benim balıklar eş tutmuş balıgın ağzını görünce şaşırdım,Mevlam bir taraftan alıyor bir taraftan veriyor. Yardım edersen sevinirim,şimdiden teşekkürler

2. Neverlander

Neverlander

İsim:
    Abdullah Üüzümcü
    Eş tutan, ağzı yumurtalı balıklarınız diğerlerine vurmuş olabilir mi?

3. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Kafayı kuma sokmaya çalışma eğilimi benimde başıma gelmişti yunus balığında. Anlam vermek vermek çok zor bu duruma. Birçok sebebi olabilir. Su koşulları ortamdaki diğer balıkların stresi, dişiyi erkekten kıskanmak ve üreyememek vs vs. Geçmiş olsun diğer balığında bir süre sonra ölmesi acaba bir kavga oldumu sorusunu getiriyor akıllara ? Hiç bir belirti olmadan balık ölmesi çok zor bir durumdur.

Sayfayı Paylaş