1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Ankara da akvaryum imalatanesi ?

Başlığı 'Tatlı Su Hobiye Başlangıç Portalı' kategorisinde botan tarafından 29 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

1. botan

botan

İsim:
    ilker
    Ankara da akvaryum imalatenesi veya akvaryum yapabilen professional camcılar varsa benımle paylasırsanız sevınırım ? (kayıtlu-kuşaklı ) tercihimdir.

2. Cevap: Ankara da akvaryum imalatanesi ?

Mrb.Ankarada Aksan akvaryum,Ak akvaryum,Taymur akvaryum benim bildiklerim bunlar her üçüde çok güzel akvaryumlar yapıyorlar tavsiye ederim.

3. Snowblind

Snowblind

Yer:
    Manavgat
    Cevap: Ankara da akvaryum imalatanesi ?

Sitelerde Ali Kuştepesi diye biri de var.Çok sağlam ve güzel tanklar yapıyor.Benim tankı o yaptı zaten.Sanırım Uğur Bey'in yazdığı Ak Akvaryum olmalı?

4. Cevap: Ankara da akvaryum imalatanesi ?

Evet Ak Akvaryum Ali Kuştepesi Eray bey.

5. Snowblind

Snowblind

Yer:
    Manavgat

Bu adam gerçekten de çok iyi ve sağlam tanklar imal ediyor.İşçiliği,sağlamlığı çok iyidir.Ben braz haksızlık ettim kendisine tankımı geciktirince ama sonra anlatınca adama hak verdim.

6. Cevap: Ankara da akvaryum imalatanesi ?

Bence tankından ziyade mobilyası daha güzel Eray hocam.

7. Snowblind

Snowblind

Yer:
    Manavgat

İnan ikisinide de çok başarılı.Mobilya işçiliği zaten asıl mesleği mobilyacı olmasından dolayı mükemmel.Ama yıllardır akvaryum tanklarını da yaptığından artık bunda da usta olmuş.Yeter ki ne istediğini net anlat ve parasını aksatma.Sonuçta herkes evinin nafakasını kazanmaya çalışıyor :)

8. hanedantr

hanedantr

İsim:
    hanedan

Peki sitelerdeki Eray Akvaryumu biliyormusnuz nasıldır, bende ondan almayı düşünüyorum ama.

9. Snowblind

Snowblind

Yer:
    Manavgat

Orayı bilmiyorum.Bir dönem tank araştırırken oraya da sormuştum ancak Ali Kuştepesine göre 150-200 lira daha fazla fiyat istemişlerdi.Hem de demir profilleri hariç.

10. hanedantr

hanedantr

İsim:
    hanedan

ben telefon ile her ikisini aradım eray akvaryum daha ucuzdu 200lt bir akvaryum icin 100x40x50 seklinde olan demir profile ihtiyac varmı akvaryumda

11. Snowblind

Snowblind

Yer:
    Manavgat

200 litre için demir profil gerekmez arkadaşım.Ama altına koyacağın dolap sağlam ve iyi malzemeden imal edilmiş olmalı.

12. hanedantr

hanedantr

İsim:
    hanedan

biri diyorki mdf lam diğeri suntalam arada 300tl fark var bu fark degermi acaba 100x45x50 civarı bir akvaryum icin

13. Snowblind

Snowblind

Yer:
    Manavgat

Her şey maddi olanaklarımız ile alakalı.Ancak ben MDF den şaşmazdım bütcem el veriyorsa :)

Sayfayı Paylaş