1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Ankara Kahvesi

Başlığı 'Akvaryum Kahvesi' kategorisinde balyoznuri tarafından 15 Aralık 2010 başlatılmıştır.

1. balyoznuri

balyoznuri

İsim:
    Aytekin Öztürk
    Arkadaşlar bu başlığa öğrenmek istediğiniz tüm konuları yazabilirisiniz.Bir sohbet ortamı olması için ve dahada kaynaşmamız için açmış bulunuyorum.İlk olarak ben yazmak istedim.

Biliyorsunuz portalımızda en iyi içerikli il yarışmamız vardı.Ve bu yarışmayı Ankara gurubu olarak kazanmış bulunmaktayız.Bizimle bilgilerini ve emeğini paylaşan herkeze teşekkürler ederiz.

2. reis

reis

İsim:
    Olcay Aksu
    Başkent grubumuzu yürekten tebrik ederim.

Ara ara gelirim iş gereği Ankaraya. Birgün nasip olursa portal ailesinin Ankara bireylerinin acı kahvesinden tatmak isterim.:hepiniziseviyorum:

3. balyoznuri

balyoznuri

İsim:
    Aytekin Öztürk
    Olcay abi teşekkür ederiz.Herzaman bekleriz abi gelmeden haber vermen yeterli.:aha:

reis bunu beğendi.
  4. seyyaHH

seyyaHH

Yer:
    Ankara
    İsim:
    KÖKSAL YILDIRIM
    Aytekin kardeş tebrik ederim. em34:
    Ama sende bende iyi biliyoruzki maalesef platformda paylaşım yok denecek kadar az. Umarım başkent platformunu daha iyi yerlere taşır ve başkente layık paylaşım ve katılımları görürüz.

Saygılar

Olcay bey sizinle tanışmak gerçekten bizi sevindirir. Aytekin’inde dediği gibi gelmeden haber verirseniz inşallah zamanda müsait olursa güzel bir buluşma şansı olur.

reis bunu beğendi.
  5. balyoznuri

balyoznuri

İsim:
    Aytekin Öztürk
    Arkadaşlar Ankarada mercan satan akvaryumcu varmı acaba?Ben hiç bulamadımda.

6. görkemtemel

görkemtemel

balyoznuri bunu beğendi.
  7. seyyaHH

seyyaHH

Yer:
    Ankara
    İsim:
    KÖKSAL YILDIRIM
    Keçiören deniz dünyasına giriş fiyatları.
    Tam 3 tl
    Öğrenci 1 tl
    saygılar.

8. balyoznuri

balyoznuri

İsim:
    Aytekin Öztürk
    Arkadaşlar forum yönetimi tarafından illere ayrılan bölüm kapatıldı.Bencede iyi yapıldı.Aslında çok etkili bir yenilikti ama katılım yok denecek kadar az olduğu için yerinde bir karar oldu.Sevindirici yanı konularımız kayba uğramadı.Forumun arama kısmında başlıkları ararsanız rahatlıkla bulabilirsiniz.Yeni ve güzel paylaşımlar dileğiyle.

9. kingsnake

kingsnake

İsim:
    sinan önal
    Cevap: Ankara Kahvesi

Bende Ankara'da yaşıyorum bir gün bir etkinlik düzenlesek yaza doğru piknik gibi mesela. :hepiniziseviyorum:

Sayfayı Paylaş