1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Ankara'da Balık

Başlığı 'Genel Tuzlu Su Konuları ve Tartışmalar' kategorisinde bartucan08 tarafından 14 Aralık 2013 başlatılmıştır.

1. bartucan08

bartucan08

İsim:
    bartu tüzün
    Merhaba deniz akvaryumu işini uzunca bir süre araştırdıktan sonra en sonunda bende bir adet nano kurdum ve gerekli her şeyini sağladım artık balık ve mercan girişini yapmak istiyorum fakat nereden almam gerektiğini bilmiyorum. ******* akvaryuma uğradım bu gün ama fiyatları biraz üst geldi piyasaya göre.oradan almalı mıyım yoksa önereceğiniz başka yerler var mı ? Ailem Ankara da olduğu için Ankara ya sık sık geliyorum fakat Eskişehir de okuyorum. Akvaryumum da Eskişehir de . Buradan götürmem sıkıntı olur mu ? veya Eskişehir de Serkan Petshop dan alabilir miyim bilen varsa ? Şimdiden teşekkür ederim.

2. KGEYGS

KGEYGS

Yer:
    ANKARA
    İsim:
    Yusuf Şahin
    Portalda eskisehirde olanlar var. Internet uzerinden alis veris yapabilirsiniz. Nano icin mercan yükü pek bisi tutmaz. Veya hobici satislarini takip edin

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. Azmi Sönmez

Azmi Sönmez

İsim:
    Azmi Sönmez
    Merhaba, hangi üründe veya canlıda fiyatın "üst" ve "piyasaya göre pahalı" olduğunu öğrenebilirmiyim lütfen? Aynısını daha ucuza göreceğinizi pek sanmıyorum, muadilini konuşuyorsak evet bizde çin malı, kalitesiz ekipman yok o yüzden fiyatlarımız bi seviyenin üstünde fakat zamanla kaliteli ekipmanın değerini anlıycaksınız eğer yeni başlıyorsanız.

Alparslan bunu beğendi.
  4. Azmi Sönmez

Azmi Sönmez

İsim:
    Azmi Sönmez
    Galiba canlıdan bahsediyorsunuz kusura bakmayın tam anlayamamışım.

5. MOVACIKLI

MOVACIKLI

İsim:
    Mustafa ovacıklı
    Adama bak birader balayında mesaj yaziyor Azmi yengeden yemedin firçayi galiba sen ne o yok sa geldiniz mi.

6. bartucan08

bartucan08

İsim:
    bartu tüzün
    Herhangi bir yeri karalamak değil amacım yanlış anlaşılma olmasın. Bu işte yeni olmama rağmen ******* Akvaryum un kalitesini az buçuk bende anladım ama öğrenci olduğumdan dolayı kısıtlı bir bütçeyle yola çıktım buda beni biraz daha araştırmaya itiyor sanırım.Evet dediğim canlı, ekipman fiyatlarını hiç sormadım ama 2 canlı fiyatı sorduğumda zoa: 175 tl palyaço balığı ise 45-50 tl olarak söylendi.Tekrar söylüyorum herhangi kötü bir amacım olmamakla birlikte yukarıda da belirttiğim gibi ******* akvaryumdan almam benim için iyi olur mu ? :)

Alparslan bunu beğendi.
  7. Azmi Sönmez

Azmi Sönmez

İsim:
    Azmi Sönmez
    Mustafa abi, arada kaçamak oluyo balayındada :)

Bartu bey, karaladığınızı düşünmedim zaten, sadece merak ettim gerçekten.

Çünkü canlıyı biz kendimiz ithal ettiğimiz için her zaman en uygun fiyata satıyoruz, ama bazı durumlar var ki(bir kere canlılarımıza güveniriz bizden aldığınız çok çok büyük olasılıkla, bir aksilik olmazsa, sizin akvaryumunuzda sorun yoksa yaşar, özellikle iyi durumda canlı getiriyoruz ki 2 aydır karantina sistemine de geçtik ki(şu an türkiyede yapan kimse yok) gerçekten sağlıklı oluyor. ki buna rağmen bile fiyatları yükseltmiyoruz. mercanlarda ise farklı durumlar olabilir, nadir bir türü yada büyük bir kayayı sormuşsunuzdur. yani olabildiğince piyasanın altına satmaya çalışıyoruz diyebilirim.

ama tabiki sizin tercihiniz. başka yerleride geziceksiniz buna ne bozulurum ne kızarım nede karalama olarak algılarım :)

8. mstklç26

mstklç26

Yer:
    ESKİŞEHİR
    İsim:
    mesut kılıç
    Bartu ben esk denım istersen görüşe biliriz elimden geldiği kadar yardımcı olmaya calışırım

9. bartucan08

bartucan08

İsim:
    bartu tüzün
    Çok sevinirim görüşebiliriz tabi ki :)

10. mstklç26

mstklç26

Yer:
    ESKİŞEHİR
    İsim:
    mesut kılıç
    Ne zaman istersen görüşelim.