1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Ankara'da Bulunan Akvaryumlar

Başlığı 'Etkinlik-Duyuru-Haber Portalı' kategorisinde balyoznuri tarafından 22 Kasım 2010 başlatılmıştır.

1. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Tebrikler Aytekin. Bölgesel il içeriği kalitesi dediğin bu güncel gezip çektiğin kareler işte. Gerçekten yürekten kutluyor ve çok teşekkür ediyorum. Akvaryumların durumu da pek iyi sayılmaz hani. Kim bakıyorsa portala bir uğrat bence. :F

balyoznuri bunu beğendi.
  2. balyoznuri

balyoznuri

Yer:
    Ankara
    İsim:
    Aytekin Öztürk
    Güzel düşüncen için teşekkür ederim Temel abi.Ön plan güzel gözüküyor ama arka duvar bölümü yosun tarzında bişey kaplanmış.Balıklarda görüldüğü gibi oralardan birşeyler yiyorlar.Diğer akvaryum açılmamış daha bekliyorum bakalım nasıl bi dekor yapıcaklar.Uzun zamandır kapalı heralde beklediğimize değicek.Bende kendime güvendiğim zaman tuzlu suya geçmek istiyorum ama daha çok öğrenicek bilgi var.Çok çalışmam lazım:der:

YIKIKTEMO bunu beğendi.
  3. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Günümüzde platformlar çoğaldı diyemesekte kalite gelmeye başladı diyebiliriz. Bu yüzden doğru yönlendirilirsen aşırı bir bilgi birikimi gerekmeksizin kurabilir ve yavaş yavaş tecrübe ederek canlı yükünü artırabilirsin.

Tabi foruma bizler genel olarak yönetim kademesi bazında hafif gidişat olarak baktığımızda forumun şaşırtıcı şekilde kendi tuzlu su hobicisini yarattığını görürken bunun dışardan katılıma oranla daha fazla olduğunu görüyoruz.

Bu aslında tuzlu su konusunda kendi veri tabanımızın olması demek olduğundan sevindirici. Tabi buna ana unsur içimizdeki arkadaşların zaman içinde tuzlu su gelişimini yakından takip etmesi, bizleri tanıması sebeb oluyor. Yarışmayı kazanırsan tabi bilemiyorum ama ödül olan nano ile başlamanı isterim açıkcası.

4. balyoznuri

balyoznuri

Yer:
    Ankara
    İsim:
    Aytekin Öztürk
    Temel abi aslında korkum yok sizler gibi ustalar oldukça sırtımız yere gelmez bizim.Kazanırsam ödülü başlamayı düşünüyodum açıkçası.Akvaryumumu alırken bile tuzlu suya göre almıştım.Tabi herşey nasip bakalım hayırlısı neyse o olsun.Önemli olan birşeyler paylaşmak,birşeyler öğrenmek ve yeni dostluklar edinmek.Hediye sadece şerbeti oluyor tabi.

YIKIKTEMO bunu beğendi.
  5. balyoznuri

balyoznuri

Yer:
    Ankara
    İsim:
    Aytekin Öztürk
    Cevap: Ankara'da Bulunan Akvaryumlar

Arkadaşlar uzun bir aradan sonra tekrardan paylaşımlara başlıyoruz.En son Panora AVM'de bulunan akvaryumu paylaşmıştım ve diğer akvaryum yapım aşamasındaydı.Haberini aldığıma göre o akvaryumun yapımı tamamlanmış.Fotoğrafların elime ulaşmasını bekliyorum bir kaç saat içerisinde paylaşıcam bizden ayrılmayın lütfen:F

6. balyoznuri

balyoznuri

Yer:
    Ankara
    İsim:
    Aytekin Öztürk

Arkadaşlar kusura bakmayın fotoğrafları biraz geciktirdim.Bahsettiğim Panora AVM'de bulun tadilatta olan akvaryum yapıldı.Akvaryum gerçekten çok güzel olmuş ve dekor bence harika.Sizce ?

kupeli bunu beğendi.
  7. balyoznuri

balyoznuri

Yer:
    Ankara
    İsim:
    Aytekin Öztürk

Arkadaşlar acaba evde de bu dekoru uygulama imkanımız olurmu.Ankara da olan arkadaşlar mutlaka gidin görün derim gerçekten adamlar 1 yıla yakın uğraştılar bu dekoru hazırlamak için.

8. Gökhan ÇELEN

Gökhan ÇELEN

İsim:
    Gökhan ÇELEN

Aytekin kardeşim paylaşım için teşekkürler.
    bu çepa da da güzel bir akvaryum var sanırım tuzlu su. Yoksa bu panora dediğin yer orasımı orandaki?

9. balyoznuri

balyoznuri

Yer:
    Ankara
    İsim:
    Aytekin Öztürk

Cepa eskişehir yolundaki avm orda yemek katında bir tane var ama o biraz küçük ve tatlı su. Bu orandaki panora avm cepadakinden kat kat büyük ve güzel.:heyo:

Sayfayı Paylaş