1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Ankaradan tüm hobici dostlarımıza merhaba

Başlığı 'Üye Tanışma Portalı' kategorisinde SONADOR tarafından 17 Ocak 2012 başlatılmıştır.

1. SONADOR

SONADOR

İsim:
    cem akkoca
    Öncelikle merhaba.Yeni üye oldum baya bir gezinti yaptım.Çok güzel içeriklere sahip bir site herkesin ellerine sağlık.Kendimden bahsetmek gerekirse tanımayanlar için.Americancı diye tabir edilen bir mizacım var ama beslediğim balıktan sıkılmadığım için akvaryum sayımı azaltmama rağmen 11 akvaryumum var.Ticari bir amacım yok tanıyanlar bilir hobici olmaya çalışıyorum.Umarım herşey gönlümüzce olur.

2. ozgun_cyprus

ozgun_cyprus

Yer:
    KIBRIS
    İsim:
    Özgün Olguner
    Cevap: Ankaradan tüm hobici dostlarımıza merhaba

Aramıza hoş geldiniz Cem bey. Keyifli paylaşımlar dilerim.

3. The_ReligiouS

The_ReligiouS

İsim:
    Bekir YÜCEL

Cem kardeşim hoşgeldin. Sen zaaten yapın gereği ticari olamazsın. :D. Öyle bir mizacın yok. Aramızda olmandan mutluluk duydum.

4. cirol

cirol

Yer:
    Avcılar-İSTANBUL
    İsim:
    İsmail ATEŞ

Cem kardeşim hoşgeldin keyifli paylaşımlar dileriz.Güzel düşüncen için ayrıca teşekkür ederiz.

Akvaryum ve canlıların tanıtımlarını merakla bekliyoruz.

5. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert

Hosgeldin Cem aramiza. 11 adet akvaryum varmis ve iyi ki azaltmissin hani. :) Akvaryum tanitimlarini bekeriz.

Cep mesaj...

6. halilkocan

halilkocan

İsim:
    halil kocan

Cem aramıza hoş geldin akvaryum tanıtımını yapmanı bekleriz diyeceğim 11 tane akvaryumu tanıtmak zor olasa gerek sen en iyisi imalathane tarzında bir tanıtım yaparsın bizlere. :)

7. penqun

penqun

İsim:
    Haktan KAYACAN

Aramıza hoş geldiniz.Keyifli paylaşımlar dilerim.:cicek:

8. takturk

takturk

İsim:
    tolgahan aktürk

Hoşgeldin Cem keyifli paylaşımlar. Akvaryum sayın oldukça iyi keyfine göre her türü besliyorsundur merakla bekliyorum tanıtımını.

9. Yılan Avcısı

Yılan Avcısı

İsim:
    Üzeyir demir

Cem kardeşim aramıza hoş geldin.Umarım burada hep birlikte güzel paylaşımlar yaparız.Güzel vakit geçiririz.

10. Gökhan ÇELEN

Gökhan ÇELEN

İsim:
    Gökhan ÇELEN

super:gifsuper:gifsuper:gifsuper:gif
    Cem hoş geldin.

11. suret

suret

Yer:
    istanbul
    İsim:
    Burak N

Hoşgeldiniz, ilk 11'de kimler var ? :)

12. necat

necat

İsim:
    necat alp

selam nasıl video yayınlayabilirim

13. Ankaraguclu

Ankaraguclu

Yer:
    Ankara
    İsim:
    Miraç küçükerdem

Aramıza hoşgeldin Cem abi

14. SONADOR

SONADOR

İsim:
    cem akkoca

Beslediğim balıklar,carpinte,melek,sajica,beta,japon,limax,kribensis rock(victoria gölü),yunus,sarı imparator,milomo,ateş ağız,jalo,tapir,kadango,sarı prenses.Americandan bir arkadaşımın sürekli tavsiyesi üzerine malawiye kaydım ama pek alışamadım.Ben balıklara isim koymayı çok seviyorum.Birde carpinte çiftim,red dragon çiftim,ateş ağız çiftim ölünce malawiye merak salmam kolaylaştı.Şimdi ise geri dönüyorum makav ve rainbow aldım, acara ve toprak yiyenlerim yakın bir zamanda gelecek.Dowi çok stiyordum bir türlü getirtemedik.Hayırlısı.Öğrenci yatakhanesi adlı bir konum vardı odamı tanıtmıştım lakin bekir abi ile o gün resimleri ekleyemedim bir sorun olmuştu.Şimdi format attım makinemi alıp gelince resimleri çekip paylaşacağım en kısa zamanda.Herkese teşekkürler çoğu dostumda burda zaten yabancılık çekmeyeceğim.Tek istediğim american grubu açmak ve grup açabilecek yetkimin olması daha düzeni tam anlamadım burda.

15. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert

Yeni uye statusu grup acamayabilir yetki olarak. Ayarlara ve yonetim kurallarina bakip bilgi verebiliriz Cem.

16. SONADOR

SONADOR

İsim:
    cem akkoca

Temel abi birkaç sorum olacak.Neden resim yükleyemiyorum ? sürekli hata veriyor.Ne zaman yetkim olur? üyelik statüleri mesaj sayısına mı bakıyor?Birde yardım isteyen arkadaşların verdiği bilgilerin çoğu az orda daha detaylı bilgi vermesi için soruları cevaplayacağı bir konu olması daha iyi olmaz mı?Mesela tüm akvaryum bilgilerini canlı bilgilerini girsin sonra sorusunu sorsun.Birde benim yazdığım mesajları ben tekrar kısayol ile görebiliyormuyum? sitenin düzeni hakkında açılan bir konu bulamadım,mesela site hakkında önerileri bulamadım.

Sayfayı Paylaş